// پنجشنبه, ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۱

تأیید تاریخ انتشار Mario + Rabbids Sparks of Hope با پخش تریلر گیم‌پلی

شرکت یوبیسافت درکنار پخش یک تریلر گیم‌پلی تازه از بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope اعلام کرد که طرفدارها چه زمانی باید منتظر تجربه‌ی آن باشند.

اخیرا برخی از جزئیات بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope در فروشگاه یوبیسافت فاش شد و اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تریلر جدیدی از این محصول استراتژی نوبتی پخش شده است. شرکت Ubisoft درکنار نمایش گیم‌پلی بازی نهایتا تأیید کرد که چه زمانی باید منتظر تجربه‌ی آن بود. این بازی در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) منحصرا در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد.

دانلود آز آپارات

تمرکز تریلر بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope در درجه‌ی اول روی نمایش مبارزات است. مبارزان به‌جای حرکت در چهارچوب مشخص می‌توانند آزادانه در میدان نبرد جابه‌جا شوند و به دشمنان حمله کنند. برای مثال، ماریو می‌تواند به‌سوی یک Bomb-omb برود، آن را گیج یا Stun کند و برای انفجار به سمت دشمنان پرتاب کند. همان‌طور که قبلا با انتشار تصاویری فاش شد، کاراکتر باوزر با یک موشک‌انداز خفن به جمع مبارزان بازی ملحق می‌شود.

بازیکن‌ها از امروز می‌توانند بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope را پیش خرید کنند. اگر این تریلر گیم‌پلی کافی نبود، شما می‌توانید نمایش ویژه بازی را در کانال‌های یوتیوب و توییچ یوبیسافت تماشا کنید. تا زمان عرضه‌ی بازی شما می‌توانید به‌سراغ بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle، نخستین قسمت مجموعه بروید که روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس گیمرها قرار دارد و تابه‌حال توسط بیش از ۷.۵ میلیون بازیکن تجربه شده است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده