نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

انتشار تریلر جدید از گیم‌ پلی بازی Return to Monkey Island

استودیوی لوکاس‌فیلم گیمز ضمن انتشار تریلر جدید از بازی Return to Monkey Island اعلام کرد که این بازی در انحصار زمانی کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود.

بازی Return to Monkey Island در اوایل سال جاری به‌صورت رسمی به هواداران این سری معرفی شد. طبق اعلام استودیوی لوکا‌س‌فیلم گیمز و شرکت دیوالور دیجیتال به‌عنوان ناشر، طرفداران می‌توانند در هفته‌های پایانی سال جاری میلادی به تجربه‌ی این بازی ماجراجویی و خلاقانه بپردازند. همچنین به نظر می‌رسد داستان این نسخه قرار است در ادامه‌ی دو نسخه‌ی قبلی سری Monkey Island باشد.

حال به‌تازگی در جریان رویداد Nintendo Direct Mini: Partner Showcase تریلر جدیدی از بازی Return to Monkey Island منتشر شد که صحنه‌های داستانی، سبک هنری منحصر‌به‌فرد و برخی از بخش‌های گیم‌پلی را به نمایش می‌گذارد. با اینکه تاکنون انتشار این بازی روی کنسول‌ها مشخص نشده بود اما دیوالور دیجیتال اعلام کرد که بازی در انحصار زمانی کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود.

همچنین مشخص شد که بازی Return to Monkey Island قرار است روی کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس عرضه شود اما به‌طور حتم دارندگان این دو کنسول باید زمان بیشتری را برای تجربه‌ی آن منتظر بمانند. البته کاربران پلتفرم پی سی می‌توانند در روز عرضه به تجربه‌ی این بازی بپردازند.

مشاهده‌ی ویدئو در آپارات

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با ما به اشتراک گذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده