نویسنده: فراز پاشایی
// پنجشنبه, ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

اکسپنشن پک بازی Xenoblade Chronicles 3 معرفی شد

شب گذشته سازندگان بازی Xenoblade Chronicles 3 با معرفی اکسپنشن پک ۳۰ دلاری این اثر، هیجان زیادی را به طرفداران این سری بازی تزریق کردند.

آخرین ساخته استودیو بازی‌سازی Monolith Soft ماه آینده میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. بازی Xenoblade Chronicles 3 در تاریخ ۲۹ ماه ژوئیه (۷ مرداد) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شب گذشته در دقایق انتهایی آخرین قسمت نینتندو دایرکت، سازندگان این بازی یک اکسپنشن پک ۳۰ دلاری را برای این اثر معرفی کردند.

اکسپنشن پک معرفی‌شده شامل چهار بسته الحاقی اصلی خواهد بود. اولین بسته همزمان با عرضه رسمی بازی، منتشر خواهد شد و آیتم‌های مفید و کمک‌کننده‌ای را درکنار رنگ‌های متنوع برای لباس شخصیت‌های بازی در اختیار کاربران قرار خواهد داد. دومین بسته در تاریخ ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی (۱۰ دی) عرضه خواهد شد و درکنار اضافه‌کردن نبرد‌های چالشی و کوئست‌های جدید، شخصیتی تازه (Hero Character) و لباس‌های جدیدی را نیز به این اثر اضافه‌ خواهد کرد. سومین بسته در تاریخ ۳۰ آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در سومین بسته نیز ما شاهد نبرد‌ها و کوئست‌های تازه، شخصیت و لباس‌های جدیدتر خواهیم بود. چهارمین بسته که در تاریخ ۳۱ ماه دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (۱۰ دی ۱۴۰۲) عرضه خواهد شد، یک سناریو داستانی جدید را به بازی Xenoblade Chronicles 3 اضافه می‌کند.

لیست محتویات اکسپنشن پک بازی Xenoblade Chronicles 3

از طرفی دیگر، بازیکنان قادر نخواهند بود تا بسته‌های الحاقی را به‌صورت جداگانه خریداری کنند. در حقیقت باید تمام DLCها را باید به‌صورت یک‌جا خریداری کرد. شما همراهان همیشگی زومجی می‌توانید در ادامه تیزر تریلر بازی Xenoblade Chronicles 3 را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی Xenoblade Chronicles 3 چیست؟ چه انتظاراتی از این اثر دارید؟ دیدگاه‌های خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده