// چهار شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

احتمال اضافه شدن God of War به بازی های رایگان پلی استیشن پلاس [بروزرسانی: تایید شد]

یک رسانه اسپانیایی می‌گوید که God of War جزو بازی‌های رایگان ژوئن ۲۰۲۲ پلی استیشن پلاس خواهد بود.

به‌روزرسانی ساعت ۲۰:۴۳ تاریخ ۱۱ خرداد: سونی به‌صورت رسمی تایید کرد که همه‌ی مشترک‌های پلاس (اسنشال، اکسترا و پریمیوم/دیلاکس) می‌توانند این سه بازی را از ۷ ژوئن تا ۴ ژوئیه ( ۱۷ خرداد تا ۱۳ تیر) به اکانت خود اضافه کنند. به مانند تمام بازی‌هایی که برای پلاس اسنشال از اوایل هر ماه میلادی رایگان می‌شوند، اگر این بازی‌ها را در زمان مشخص‌شده به اکانت خود اضافه کنید، دیگر هر وقت که مشترک پلاس باشید به آن‌ها دسترسی دارید.

زمانی‌که به انتهای ماه میلادی نزدیک می‌شویم، شایعاتی حول بازی‌های رایگان ماه آینده به‌گوش می‌رسد. به‌تازگی یکی از کاربرهای ResetEra به اسم modiz در وبسایت اسپانیایی Areajugones مورد جالبی را مشاهده کرده است.

این وبسایت اسپانیایی مدعی شد که از سه بازی رایگان ماه ژوئن ۲۰۲۲ پلی استیشن پلاس اطلاع دارد و مهم‌ترین بازی، خدای جنگ محصول سال ۲۰۱۸ استودیو سانتا مونیکا است. درواقع ظاهرا همه‌ی مشترک‌های پلی استیشن پلاس از چند روز دیگر به بازی God of War و همچنین Naruto to Boruto: Shinobi Striker و Nikelodeon All-Star Brawl به رایگان دسترسی پیدا خواهند کرد. دراین‌میان اشاره کنم که کاربران پلی استیشن 5 به‌واسطه پلی استیشن کالکشن از قبل به خدای جنگ دسترسی داشتند.

حال اگر شاهد رایگان شدن این بازی برای پلی استیشن پلاس باشیم، بدین معنا است که کاربران پلی استیشن 4 هم با اشتراک پلی استیشن پلاس، به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی بهترین بازی سال ۲۰۱۸ به انتخاب مراسم گیم اواردز خواهند بود. دو یا سه بازی رایگان که در اوایل هر ماه میلادی در دسترس تمام مشترک‌های پلاس (اسنشال، اکسترا و پریمیوم/دیلاکس) قرار می‌گیرند، پس از اضافه شدن به اکانت کاربر اصلا از اکانت او خارج نمی‌شوند. پس اگر آن‌ها را در زمان مشخص‌شده به اکانت خود اضافه کنید، دیگر هر زمان که مشترک پلاس باشید، به‌سادگی می‌توانید بازی‌ها را اجرا کنید؛ نه اینکه یک روز بازی از سرویس خارج شود و دیگر به آن دسترسی نداشته باشید.

بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا شایعه منتشرشده صحت دارد یا خیر. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ آیا شاهد رایگان شدن God of War و سپس اعلام تاریخ انتشار بازی God of War: Ragnarok در آینده‌ی نزدیک خواهیم بود؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده