// پنجشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

بازی Nintendo Switch Sports شروع بسیار خوبی را تجربه کرده است

شرکت نینتندو در نشست سؤال و جواب اخیر سرمایه‌گذاران اعلام کرده که بازی Nintendo Switch Sports شروع بسیار خوبی را تجربه کرده است.

مدتی پیش بود که بازی Nintendo Switch Sports روانه بازار شد تا یک تجربه سرگرم کننده و متنوع را دراختیار کاربران نینتندو سوییچ قرار دهد. حال شرکت نینتندو در نشست اخیر خود با سرمایه‌گذاران، اعلام کرده که Nintendo Switch Sports شروع بسیار قوی‌ای را تجربه کرده است.

شونتارو فوراکاوا، رئیس شرکت نینتندو، اعلام کرده که به گسترش مخاطبان نینتندو سوییچ ازطریق Nintendo Switch Sports معتقد است، زیرا «این بازی حتی برای اشخاصی که بازی‌های ویدیویی انجام نمی‌دهند، در دسترس بوده و قادر به سرگرم کردن آن‌ها است.» فوراکاوا در ادامه صحبت‌های خود به این مورد اشاره کرده که این بازی در ژاپن در میان تمامی گروه‌های سنی محبوب است، اما در بازار آمریکای شمالی و اروپا، بازی اکثرا «توسط اشخاصی خریداری شده که در نیمه دوره دوم (۲۰ تا ۳۰ سال) زندگی خود به‌سر می‌برند؛ اشخاصی که در گذشته Wii Sports و Wii Sports Resort را تجربه کرده‌اند.»

وجود بخش آنلاین بازی و قرارگیری بازیکنان درمقابل یکدیگر، تاثیر بسیار زیادی روی موفقیت Nintendo Switch Sports داشته است و نینتندو انتظار دارد که بازی Splatoon 3 هم موفقیت مشابهی را کسب کند. شرکت نینتندو دراین‌باره می‌گوید: «به‌علاوه بازی Nintendo Switch Sports، ما بازی Splatoon 3 را هم در این سال مالی جاری عرضه خواهیم کرد و معتقد هستیم که هر دو بازی، تجربه آنلاین سرگرم کننده‌ای را ارائه خواهند داد. درنظر داریم که برای مدت طولانی این دو بازی را مدام تبلیغ کنیم تا جذابیت آنلاین بازی کردن این دو محصول برای کاربرانی که تازه کنسول را خریداری کرده‌اند، به‌نمایش بگذاریم.»

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ آیا بازی Nintendo Switch Sports را تجربه کرده‌اید؟


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده