// سه شنبه, ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

جدول فروش هفتگی انگلستان: ادامه صدرنشینی Gran Turismo 7 در هفته دوم انتشار

در جریان هفته منتهی به ۲۱ اسفند ماه، بازی Gran Turismo 7 توانسته است برای دومین هفته متوالی صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را از آن خود کند.

در هفته گذشته و جدول فروش هفتگی انگلستان بود که بازی Gran Turismo 7 در هفته اول انتشار صدر جدول را از آن خود کرد. این در حالی است که پس از گذشت یک هفته و ۵۷ درصد افت فروش نسبت به هفته گذشته، همچنان شاهد صدرنشینی گرن توریسمو 7 هستیم.

در ادامه، بازی WWE 2K22 توانسته است در هفته اول انتشار خود رتبه دوم را از آن خود کند. دراین‌میان بد نیست اشاره کنم که ۴۳ درصد میزان فروش WWE 2K22 مربوط‌به پلتفرم پلی استیشن 5، ۲۹ درصد مربوط‌به پلی استیشن 4، ۱۷ درصد مربوط‌به ایکس باکس وان و ۱۱ درصد هم مربوط‌به ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس بوده است. بازی Elden Ring هم رتبه سوم چارت انگلستان را به خود اختصاص داده است.

این در حالی است که بازی Horizon: Forbidden West همچنان در جایگاه چهارم قرار گرفته و بازی Pokemon Legends: Arceus هم پنجم شده است. در نیمه دوم جدول، بازی Mario Kart 8: Deluxe ششم شده و بازی FIFA 22 هم رتبه هفتم را از آن خود کرده است. در انتهای جدول فروش بریتانیا هم بازی Animal Crossing: New Horizons هشتم شده و نسخه نینتندو سوییچ Minecraft و Mario Party Superstars هم به‌ترتیب رتبه‌های نهم و دهم را از آن خود کرده‌اند.

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۲۱ اسفند ماه (۱۲ مارس) را در زومجی مشاهده کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

جدول فروش بریتانیا

رتبه فعلی

رتبه قبلینام بازینکته قابل ذکر
۱۱Gran Turismo 7-
۲-WWE 2K22هفته اول انتشار
۳۲Elden Ring-
۴۴Horizon: Forbidden West-
۵۳Pokemon Legends: Arceus-
۶۶Mario Kart 8: Deluxe-
۷۵FIFA 22-
۸۸Animal Crossing: New Horizons-
۹۱۰↑نسخه نینتندو سوییچ Minecraft-
۱۰۱۲Mario Party Superstarsبازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش


منبع Gamesindustry
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده