نویسنده: مهدی اسدی
// دوشنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

بازگشت چهره کلاسیک کریتوس در ماد پی سی بازی God Of War

ماد جدیدی که برای نسخه پی سی بازی God Of War ساخته شده، چهره‌ی کریتوس را به ظاهر کلاسیک قسمت‌های اول خدای جنگ تغییر می‌دهد.

با انتشار بازی پرطرفدار God of War برای پلتفرم پی سی، بسیاری از طرفداران از همان ابتدا انتظار ساخت مادهای گرافیکی مختلف برای این بازی را داشتند. حالا و در یکی از جدیدترین موارد، کریتوس چهره‌ی قدیمی خود از سه‌گانه‌ی اول مجموعه‌ی خدای جنگ را به خود می‌گیرد. شما می‌توانید در ویدیوی زیر که صحنه‌ی مبارزه با باس The Stranger را نشان می‌دهد، این ماد جدید را به خوبی مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

God of War اواخر دی‌ماه برای پلتفرم پی سی منتشر شد. نسخه کامپیوتری این بازی با بهبودهایی از جمله پشتیبانی از رزولوشن 4K و ویژگی‌های کنترلر دوال سنس همراه شده است. این بازی نخستین بار در سال ۲۰۱۸ و برای کنسول PS4 منتشر شده بود. God of War Ragnarok دنباله این بازی هم امسال برای PS4 و پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. سازندگان این قسمت را پایان‌دهنده به داستان‌گویی سری بازی خدای جنگ در نورس به شمار می‌آورند.

در نتیجه بازی God of War، محصول سال ۲۰۱۸ و بازی God of War Ragnarok محصول سال ۲۰۲۲ درکنار هم یک دوگانه‌ی داستانی کامل را تشکیل می‌دهند که تبدیل به سه‌گانه نمی‌شود. بازی محبوب استودیو سانتا مونیکا، سومین هفته‌ی پیاپی است که صدر جدول فروش هفتگی استیم را در اختیار دارد. این بازی اکشن ماجراجویی سونی بالاتر از Monster Hunter Rise و پیش‌فروش بازی‌های Dying Light 2 و Elden Ring رتبه‌ی اول را به خود اختصاص داده است.

در پایان می‌توانید نظرات خود را در این‌باره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع psu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده