نویسنده: علی گودرزی
// جمعه, ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲

اتمام پشتیبانی یوبیسافت از بازی Hyper Scape

شرکت یوبیسافت با مشخص کردن زمان خاموشی سرورهای بازی بتل‌رویال Hyper Scape، به‌شکل رسمی از اتمام پشتیبانی از این بازی خبر داد.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، شرکت یوبیسافت با انتشار یک بیانیه در وب‌سایت رسمی خود از پایان پشتیبانی از بازی Hyper Scape خبر داد. طبق اعلامیه‌ی یوبیسافت از تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) پشتیبانی شرکت فرانسوی از این بازی به‌پایان می‌رسد و سرورهای Hyper Scape برای همیشه خاموش خواهند شد. در بیانیه‌ی یوبیسافت چنین می‌خوانیم:

«ما این تصمیم سخت را گرفتیم و با خاموشی سرورهای بازی Hyper Scape در تاریخ ۲۸ آوریل، به‌پشتیبانی و توسعه‌ی آن پایان خواهیم داد. ما این تجربه‌ی شوترِ پرسرعت را ساختیم و از جامعه‌ی بازیکنانی که ما را در این سفر همراهی کردند، بی‌نهایت متشکریم. نکات کلیدی که از این پروژه آموختیم را در ساخته‌های بعدی‌مان لحاظ خواهیم کرد. به‌جامعه‌ی بازیکنان Hyper Scape باید بگوییم که از اشتیاق و هیجانی که برای Neo Arcadia (جهان بازی نام‌برده) داشتید، ممنونیم. همراهی شما با اثری که خلق کردیم همیشه گرامی داشته خواهد شد».

بازی Hyper Scape از جمله آثار شرکت یوبیسافت بود که طی سال گذشته تقریبا در تمامی رویدادهای شرکت فرانسوی تبلیغ می‌شد. اثر نام‌برده اما تنها محصول یوبیسافت نیست که این شرکت به‌پشتیبانی از آن خاتمه می‌دهد. چرا که طی هفته‌ای که گذشت، شرکت نام‌برده از پایان پشتیبانی از بازی Watch Dogs Legion هم خبر داد.

نظر شما چیست؟ آیا بازی Hyper Scape را تجربه کرده‌اید؟ اگر موفق به‌تجربه‌ی بازی شده‌اید به‌نظر شما آیا تصمیم یوبیسافت مبنی بر پایان پشتیبانی از آن حرکت درستی است؟ دیدگاه خود را برای زومجی بنویسید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده