نویسنده: علی گودرزی
// سه شنبه, ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

تکمیل بخش داستانی Dying Light 2 حدودا ۲۰ ساعت زمان می‌برد

طبق اعلامیه‌ی جدید سازندگان بازی Dying Light 2، اتمام بخش داستانی این اثر حدودا ۲۰ ساعت به‌طول می‌انجامد.

در جریان آخرین اخبار بازی و با استناد به‌توییت جدید اکانت رسمی بازی Dying Light 2، سازندگان بازی مشخص کردند که اتمام بخش داستانی این اثر مورد انتظار حدودا ۲۰ ساعت زمان می‌برد.

تیم تولید بازی در واکنش به‌نظرات بازیکنان پیرو نشر خبری که اعلام می‌کرد «تکمیل بازی Dying Light 2 بیش از ۵۰۰ ساعت زمان می‌برد»، با انتشار یک اینوگرافی جدید در اکانت توییتر بازی، این موضوع را شفاف‌سازی کرده است. در توییتر بازی Dying Light 2 می‌خوانیم:

«برای رفع ابهام پیرامون اطلاعاتی که اخیرا درباره‌ی مدت زمان لازم برای اتمام بازی منتشر شده است، باید بگوییم که Dying Light 2: Stay Human برای انواع بازیکنانی که سبک‌های مختلف از پیشروی در بازی را یپش می‌گیرند، طراحی شده است؛ بازیکنانی که روش‌های مختلف گیم‌پلی را امتحان کرده تا در جهان بازی بگردند و بهترین راه ممکن را انتخاب کنند.»

اینفوگرافی بازی Dying Light 2

طبق این تصویر که اکانت رسمی بازی همراه‌با توییتی که متنش را خواندیم منتشر کرده است، تکمیل بخش داستانی دایینگ لایت 2 حدودا ۲۰ ساعت طول خواهد کشید. این درحالی است که تکمیل همه‌ی مأموریت‌های اصلی و جانبی بیش از ۸۰ ساعت به‌طول می‌انجامد. بازیکنان که دوست دارند تمامی پایان‌های بازی را ببینند، تمامی دیالوگ‌ها را امتحان کنند،‌ تمامی سلاح‌ها را تا آخرین حد ممکن آپگرید کنند و تک تک مکان‌های نقشه را هم کشف کنند اما به‌بیش از ۵۰۰ ساعت زمان برای تکمیل این اثر نیاز خواهند داشت.

بازی Dying Light 2: Stay Human در تاریخ ۴ فوریه (۱۵ بهمن) راهی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی سی خواهد شد. گفتنی است که دارندگان نینتندو سوییچ می‌توانند این بازی را ازطریق سرویس ابری روی کنسول خود تجربه کنند.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده