نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

نمایش عملکرد نسخه PC رینبو سیکس اکسترکشن با DLSS در تریلر گیم‌پلی

تریلر گیم‌پلی جدید Rainbow Six Extraction نشان می‌دهد که این بازی چگونه از فناوری DLSS انویدیا بهره می‌برد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Rainbow Six Extraction پخش شده است که عملکرد آن در زمان استفاده از تکنولوژی DLSS انویدیا را نشان می‌دهد. نظر به اینکه بسیاری از افراد به موفقیت رینبو سیکس اکسترکشن شک داشتند، این بازی شوتر اول-شخص کو-آپ شرکت Ubisoft کار دشواری را برای جلب توجه بازیکن‌ها در زمان عرضه در اواخر ماه جاری در پیش خواهد داشت. بااین‌حال، حداقل تا جایی‌که به جنبه‌های فنی Rainbow Six Extraction مربوط می‌شود، نسخه‌ی کامپیوتر بازی خوب به‌نظر می‌رسد.

شرکت انویدیا اخیرا با پخش تریلر جدیدی از Rainbow Six Extraction نشان داد که پشتیبانی بازی از تکنولوژی DLSS چه معنایی دارد و چه پیشرفت‌هایی را به‌همراه می‌آورد. به‌نظر می‌رسد که بازی رینبو سیکس اکسترکشن به‌لطف DLSS در زمان استفاده از ری تریسینگ و در وضوح 4K می‌تواند نرخ فریم را تقریبا ۲ برابر کند. در تریلر گیم‌پلی اخیر، حداکثر نرخ فریم ریت بازی به بیش از ۱۶۰ نیز می‌رسد که بسیار بیشتر از زمان غیرفعال بودن تکنولوژی DLSS است. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی جدید بازی Rainbow Six Extraction را در ادامه‌ی مطلب مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

در بازی Rainbow Six Extraction دنیا مورد هجوم انگلی بیگانه با نام Archaeans قرار گرفته است. اعضای تیم .R.E.A.C.T باید با پذیرش خطرات احتمالی پا به مراکز فعالیت بیگانگان متخاصم بگذارند، آن‌ها را از بین ببرند و تهدیدها را تحت کنترل نگه دارند. هر یک از مراحل بازی از سه منطقه با سه هدف تصادفی، از نجات گروگان‌ها گرفته تا دفاع از یک ناحیه‌ی خاص تشکیل شده است که با تکمیل آن‌ها استخراج آغاز خواهد شد. البته اگر با افزایش درجه‌ی سختی مشکلی ندارید، می‌توانید وارد منطقه‌ی فرعی دیگری شوید و پاداش‌های بهتری کسب کنید. در رینبو سیکس اکسترکشن امکان انتخاب از میان ۱۸ اپراتور متفاوت وجود دارد که هر یک توانایی‌های خاص خود را خواهند داشت.

بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۳۰ دی (۲۰ ژانویه) در دسترس کاربرهای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، کامپیوتر و گوگل استیدیا قرار می‌گیرد. این بازی با برچسب قیمت ۴۰ دلاری راهی بازار خواهد شد. هر نسخه از رینبو سیکس اکسترکشن دارای Buddy Pass برای دعوت از دو دوست دیگر است که به مدت ۱۴ روز می‌توانند به رایگان با شما به تجربه‌ی بازی بپردازند. رینبو سیکس اکسترکشن از روز عرضه روی سرویس‌های اشتراکی Xbox Game Pass و PC Game Pass قرار می‌گیرد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده