نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

نقشه Industrial Zone به بازی Skater XL اضافه شد

استودیو Easy Day نقشه‌ی جدیدی با نام Industrial Zone و قابلیت شخصی‌سازی نقشه‌ها را به بازی اسکیت بورد Skater XL اضافه کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که نقشه‌ی جدیدی با نام Industrial Zone (منطقه‌ی صنعتی) به بازی Skater XL اضافه شده است. شاید بازی اسکیت بورد استودیو Easy Day مانند سایر آثار برجسته‌ی این ژانر تیتر اخبار را به خود اختصاص نداده باشد، اما از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی کامل در سال ۲۰۲۰ میلادی و حتی قبل از آن در دوره‌ی Early Access به آهستگی مسیر پیشرفت را طی می‌کند و با ارائه‌ی منظم محتوای تازه، طرفدارهای مشتاق را بیشتر مشغول تجربه‌ی Skater XL نگه می‌دارد.

اکنون بازی Skater XL میزبان نقشه‌ی جدید دیگری شده است. این نقشه که Industrial Zone نام دارد، از سوی سازندگان به‌عنوان مکانی «مملو از بنادر حمل‌ونقل، اسکله‌های بارگیری و تجهیزات سنگین» توصیف می‌شود. این نقشه همچنین دارای نسخه‌ی روز و شب است که هر یک از آن‌ها جلوه‌های نورپردازی تماشایی را مقابل چشم‌های گیمر قرار می‌دهند. یکی دیگر از ویژگی‌های جدیدی که معرفی شد، امکان شخصی‌سازی نقشه‌ها با جابه‌جایی اشیا خاص مانند لیفتراک، موانع و مصالح ساختمانی است. شما می‌توانید برای اطلاع از جزئیات بیشتر به مشاهده‌ی تریلر جدید بازی Skater XL بپردازید.

دانلود از آپارات

بازی Skater XL درحال‌حاضر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده