// دوشنبه, ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۹

رونمایی از رویداد کریسمسی بازی New World با انتشار یک تریلر

آمازون با انتشار یک تریلر از رویداد کریسمسی Winter Convergence Festival رونمایی کرد که حال‌و‌هوای زمستانی و محتوای جدیدی را به بازی می‌آورد.

براساس جدیدترین اخبار بازی، بخش بازی‌سازی شرکت آمازون با انتشار یک تریلر آغار رویداد Winter Convergence Festival بازی New World را اعلام کرده است. این رویداد به مناسبت کریسمس و سال نو میلادی برای نیو ورلد تدارک دیده شده و در حال حاضر در بازی در جریان است. همچنین این رویداد قرار است تا تاریخ ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) ادامه داشته باشد. شما می‌توانید تریلر معرفی Winter Convergence Festival را در ادامه تماشا کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

با رویداد جدید، جهان بازی New World حال‌و‌هوایی سرد و زمستانی به خود گرفته است و در آن شاهد بارش برف و یخ زدن برخی محیط‌ها و حتی شاهد پدیدار شدن شفق قطبی در آسمان هستیم. البته درکنار تغییر چهره‌ی دنیای بازی، چالش‌ها و خطراتی نیز به آن اضافه شده‌اند.

طبق توضیحات آمازون، در داخل شهرهای نیو ورلد به مناسبت فرارسیدن سال نوی میلادی، درمیان بازیکنان هدایایی ردوبدل می‌شود. این در حالی است که خارج دیوارهای شهر جنگی درگرفته است که یک طرف آن «نیروهای خیر زمستانی شامل خواب و پشتکار» و طرف دیگر «نیروهای شر زمستانی شامل مرگ و رکود» است.

آمازون در ادامه می‌افزاید که در طول برگزاری Winter Convergence Festival، کاراکتر Winter Warrior و یاران یخ‌زده‌ی او مشغول ایجاد هرج‌و‌مرج و ویرانی در این سرزمین هستند و قصد دارند کاری کنند که همیشه در جهان New World زمستان باشد.

تصویری از گیم‌پلی شخصیت‌های اصلی بازی آنلاین New World

بازی MMO نیو ورلد در حال حاضر روی پلتفرم پی سی در دسترس بازیکنان قرار دارد و می‌توان گفت که برای رشد کردن هنوز جا دارد. New World همچنین به اولین بازی ساخته‌شده توسط آمازون تبدیل شد که توانست عملکرد نسبتا موفقی در بازار داشته باشد و بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. همچنین آمازون اخیرا به بازیکنان New World اجازه داد که بین سرورهای بازی جابه‌جا شوند. بااین‌حال، جدیدترین بازی این شرکت هنوز از مشکلاتی رنج می‌برد.

طبق گزارش‌ها برخی بازیکنان برای اینکه تیم آن‌ها در مبارزات بازیکن دربرابر بازیکن (PvP) پیروز شوند، از یکی از ویژگی‌های بازی سوء‌استفاده می‌کند؛ به این صورت که شروع به ریپورت کردن بازیکنان تیم مقابل می‌کنند (گزینه‌ای که برای گزارش دادن متقلب‌ها و افراد این‌چنینی در بازی گنجانده شده است) و وقتی که ریپورت‌ها به تعداد مشخصی می‌رسد، بازیکنان تیم دیگر خود‌به‌خود بن می‌شوند و با کاهش تعداد آن‌ها، بردن مچ برای تیمی که از این روش سوءاستفاده کرده است، آسان‌تر می‌شود.

علاوه‎‌براین، برخی افراد چندوقت پیش‌ گزارش دادند که New World کارت‌ گرافیک گران‌قیمت آن‌ها را از کار انداخته است. آمازون نیز همان زمان با انتشار بیانیه‌ای گفت تنها درصد کوچکی از بازیکنان نیو ورلد این مشکل را تجربه کرده‌اند. آن‌ها البته قول دادند یک پچ را برای رفع این مشکل ارائه کنند.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی New World و رویداد کریسمسی آن چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده