// شنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

مشخص شدن تاریخ انتشار بازی A Memoir Blue

بازی مستقل و ماجراجویی A Memoir Blue تا دو ماه دیگر روی پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوییچ و کامپیوتر، به‌دست علاقه‌مندان می‌رسد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیوی Cloisters Interactive، سازنده‌ی A Memoir Blue و Annapurna Interactive، ناشر آن با انتشار یک تریلر جدید، تاریخ انتشار این بازی ماجراجویی را اعلام کردند. شما می‌توانید تریلر رونمایی از تاریخ انتشار A Memoir Blue را در یوتیوب تماشا کنید. این بازی مستقل قرار است در تاریخ ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، سرویس ایکس باکس گیم پس، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه شود.

همچنین قیمت دقیق بازی هنوز مشخص نشده است. A Memoir Blue درباره‌ی کندوکاو در خاطرات و روابطی است که بین فرزند و والدین وجود دارد. بازی همچنین به این موضوع می‌پردازد که نوع و شکل این رابطه چگونه می‌تواند روی هریک از اعضای خانواده تاثیر بگذارد. سازندگان A Memoir Blue توضیح مختصری درباره‌ی بازی جدید خود منتشر کرده‌اند که می‌توانید در ادامه بخوانید.

«در A Memoir Blue با دختری جوان و ورزش‌کار به نام میریام همراه می‌شویم و او را در حالی دنبال می‌کنیم که در اعماق خاطرات خود شنا می‌کند تا دوباره بتواند با مادرش ارتباط برقرار کند. سبک بصری بازی منحصر‌به‌فرد است و در ساخت آن از ترکیب نقاشی‌های کشیده‌شده با دست و تصاویر سه‌بعدی استفاده شده است که به‌خوبی می‌تواند آن سفر جادویی و رئالیستی میریام را به تصویر بکشد. علاوه‌براین، در گیم‌پلی بازی رویدادهایی وجود دارند که احساساتی مانند فداکاری و دلشکستگی را با غرور و پیروزی درهم‌می‌آمیزند و ما میریام را می‌بینیم کودک درون خود را بار دیگر پیدا و عشقی را که بین او و مادرش جریان دارد، تقویت می‌کند.»

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی داستان A Memoir Blue و حال‌و‌هوای آن چیست؟ به‌ تجربه‌ی آن تمایل دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع The Six Axis
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده