// جمعه, ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۶

نینتندو همچنان مشغول تصمیم‌گیری برای کنسول بعدی خود است

ظاهرا هنوز بسیاری از جزئیات طرح نینتندو برای کنسول بعدی نهایی نشده‌اند و شرکت ژاپنی همچنان مشغول تصمیم‌گیری راجع به زمان عرضه‌ی دستگاه جدید است.

نینتندو همچنان در جلسات داخلی خود به بررسی طرح کلی کنسول جدید می‌پردازد؛ دستگاهی که فعلا در اسناد و گزارش‌های شرکت از آن به‌عنوان «سیستم گیمینگ بعدی» یاد می‌شود. طرح سخت‌افزار و بازه‌ی زمانی عرضه‌ی کنسول جدید نینتندو هنوز نهایی نشده‌اند. تازه شرکت Nintendo می‌گوید که سوییچ در اواسط عمر خود قرار دارد و به‌لطف مدل OLED می‌خواهد در ششمین سال عرضه‌ی خود به موفقیت‌های مالی و رشد بیشتر برسد. همچنین نینتندو به این نکته اشاره می‌کند که بازی‌های متنوع زیادی در حال ساخت برای کنسول سوییچ هستند.

نینتندو سوییچ استاندارد در مارس سال ۲۰۱۷، نینتندو سوییچ لایت در سپتامبر سال ۲۰۱۹ و نینتندو سوییچ OLED در اکتبر سال ۲۰۲۱ عرضه شدند. باتوجه‌به سرعت فروش این دستگاه‌ها، تعداد بازی‌های در دست ساخت برای آن‌ها و جدیدترین گزارش مالی شرکت Nintendo به نظر می‌رسد که هنوز مدت‌زمان محسوسی تا معرفی و عرضه‌ی «سیستم گیمینگ بعدی» نینتندو باقی مانده است.

مدل OLED کنسول نینتندو سوییچ با رنگ سفید و مشکی

چند ماه قبل اعلام شد که نینتندو بودجه‌ی قابل توجهی را به فعالیت‌های بخش «تحقیقات و تولید» خود اختصاص داد تا با تمام قدرت روی طرح کلی کنسول بعدی کار کند؛ کنسولی که قرار است مثل دستگاه‌های دیگر این شرکت به دنبال ارائه‌ی تجربه‌های سرگرم‌کننده‌ی ویژه باشد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید حدودا چه زمانی شاهد معرفی رسمی کنسول بعدی نینتندو خواهیم بود و بعد از آن در کدام فصل از کدام سال، وارد شدن این شرکت به نسل جدید را خواهیم دید؟


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده