// یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۲

احتمال فاش شدن تاریخ عرضه بازی Rainbow Six Extraction توسط یوبیسافت

به‌نظر می‌رسد که یوبیسافت تاریخ جدید انتشار بازی Rainbow Six Extraction را در وب‌سایت خود فاش کرده است.

بازی Rainbow Six Extraction که در زمان معرفی Rainbow Six Quarantine نام داشت، براساس اطلاعات به‌روزرسانی شده در سایت یوبیسافت احتمالا تاریخ عرضه آن مشخص شده است. بازی Rainbow Six Extraction قرار بود در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ منتشر شود. بعد از اینکه تاریخ انتشار بازی تأخیر خورد، یوبیسافت اعلام کرد که بازی Rainbow Six Extraction در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، هر چند زمان دقیقی برای تاریخ انتشار مشخص نکرد. اما طبق جدیدترین به‌روزرسانی سایت یوبیسافت بازی Rainbow Six Extraction قرار است در تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) سال ۲۰۲۲ منتشر شود.

فاش شدن تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Extraction در سایت یوبیسافت

یوبیسافت هنوز این تاریخ را تایید نکرده، اما صفحه مرتبط با بازی Rainbow Six Extraction در ماه ژوئن به سایت یوبیسافت اضافه شد و طی به‌روزرسانی جدید تاریخ انتشار بازی مشخص شده است، احتمالا یوبیسافت به‌زودی تاریخ جدید را تایید می‌کند. بازی Rainbow Six Extraction، یک بازی PvE (بازیکن در مقابل محیط) است و بازیکنان را در مقابل مهاجمان بیگانه قرار می‌دهد.

بازیکنان برای پیشروی در بازی Rainbow Six Extraction باید اهداف مختلفی مانند جمع‌آوری اطلاعات را انجام دهند. تیم‌ها برای دستیابی به غنایم بیشتر می‌توانند تصمیم بگیرند که از مراحل سخت عبور کنند یا اینکه در نقاط مشخص مرحله را ترک کنند. اگر اپراتوری در جریان مأموریت نتواند خودش را به نقطه خروج برساند، MIA (گمشده در جریان مأموریت) محسوب می‌شود و تا زمانی‌که در مرحله‌ای جدید نجات داده نشود، بازیکن نمی‌تواند از آن اپراتور استفاده کند.

تاریخ انتشار دو بازی‌ Extraction و Rider's Republic تقریبا در یک زمان تأخیر خورد و همان زمان یوبیسافت اطلاعیه‌ای مرتبط با این موضوع صادر کرد: «هدف ما از تصمیم خود برای تأخیر در عرضه هر دو بازی دادن فرصت بیشتر به بازیکنان برای امتحان کردن، بازی کردن و دادن بازخورد بود تا مطمئن شویم بازی‌ها در بهترین شرایط وارد بازار می‌شوند. احساس می‌کنیم تأخیر در انتشار بازی‌ها به‌ما کمک می‌کند تا به اهداف خود برسیم. این بهترین تصمیم برای بازیکنان و موفقیت بازی‌ها در درازمدت است.»

بازی Rainbow Six Extraction قرار است برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شود.

منتظر نظرات شما در قسمت دیدگاه‌ها هستیم.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده