نویسنده: علی گودرزی
// جمعه, ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۴

نمایش مبارزات Guardians of the Galaxy در ویدیوهای جدید بازی

ویدیوهای جدید منتشر شده از بازی Marvel's Guardians of the Galaxy سیستم مبارزات این اثر مورد انتظار را به‌تصویر می‌کشد و بازیکنان را برای تجربه‌ی آن آماده می‌کند.

با نزدیک شدن به‌موعد انتشار بازی Marvel's Guardians of the Galaxy شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از آن هستیم. به‌لطف دسترسی خبرنگاران حوزه‌ی گیم به‌اثر مورد نظر و تجربه‌ی آن حالا می‌توانیم نمایش‌های بیشتری از سیستم‌های مبارزات این بازی را تماشا کنیم. حالا و در جریان آخرین اخبار بازی، ویدیوهایی که رسانه‌ی IGN از سیستم مبارزات این اثر را منتشر کرده تماشا خواهیم کرد.

سیستم مبارزات بازی نگهبانان کهشان بازیکن را در راس یک تیمِ چند نفره قرار می‌دهد. بازیکنان با کنترل کردن استار لرد در میانه‌ی نبرد و ارسال فرمان‌های مختلف به‌سایر اعضای تیم مثل گروت، می‌تواند از قدرت‌های سایر اعضای تیم هم بهره ببرند. زدن کمبوهای مرگبار با پر کردن یک نوار خاص و وجود یک سیستم آپگرید برای هر یک از اعضای تیم، تلاش سازنده برای تزریق عنصر «تنوع» به‌روال مبارزات را نشان می‌دهد.

دانلود از آپارات

دومین ویدیو اما مبارزه با یکی از باس‌های این اثر را که Dweller-In-Darkness نام دارد نمایش می‌دهد. در این ویدیو هم می‌بینیم که عملکرد تیمی و مهارت در کنترل استار لرد همراه با فرماندهی گروه نگهبانان کهکشان چقدر در موفقیت تاثیرگذار است.

دانلود از آپارات

بازی Marvel's Guardians of the Galaxy در تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان) راهی ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و پی سی خواهد شد.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده