// دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۹

نمایش جهان زیبا و مرموز Kena: Bridge of Spirits در تریلر هنگام عرضه بازی

تریلر هنگام عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits پخش شده است و در آن با کنا، راهنمای ارواح همراه می‌شویم که در دنیایی خطرناک و مسحورکننده مصمم است به ارواح خود کمک کند.

Kena: Bridge of Spirits، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی EmberLab بالاخره آماده‌ی انتشار شده است و فردا سه‌شنبه ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت تهران روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پی سی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. حال سازندگان تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی مورد انتظار را منتشر کرده‌اند که در آن جهان زیبای بازی با آن سبک گرافیکی جذابش به نمایش درمی‌آید. در این تریلر همچنین شاهد شخصیت کنا هستیم که ره‌سپار سفری احساسی می‌شود و در طول داستان، کاراکترها و چالش‌های مختلفی سر راهش قرار می‌گیرند. شما می‌توانید تریلر هنگام عرضه Kena: Bridge of Spirits را در ادامه تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

Kena: Bridge of Spirits برای اولین‌بار سال گذشته و در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس سونی معرفی شد و تاریخ انتشارش از آن زمان تاکنون چندباری عقب افتاده است. بازی درباره‌ی یک راهنمای اوراح (Spirit Guide) به نام کنا است که وارد روستایی ویران‌شده در سرزمینی ناشناخته می‌شود. کنا برای اینکه ارواح خود را به آرامش برساند، دست به بازسازی و احیای آن منطقه می‌زند و بازیکنان در طول داستان بیشتر درباره‌ی گذشته‌ی او آشنا می‌شوند.

کنا در طول مسیری که در بازی طی می‌کند، می‌تواند ارواح کوچکی را به نام Rot فرابخواند و از آن‌ها در مبارزات، حل معما و موارد دیگری کمک بگیرد. او همچنین دارای چوبه‌ای است که در زمان نیاز به یک کمان تبدیل می‌شود و با آن می‌توان با دشمنان مبارزه کرد. برخی‌ها Kena: Bridge of Spirits را از نظر سبک جلوه‌های بصری و شیوه‌ی داستان‌گویی با انیمیشن‌های پیکسار مقایسه می‌کنند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این بازی اکشن-ماجراجویی می‌توانند مانند بیشتر فیلم‌های پیکسار به موفقیت بزرگی برای سازندگانش تبدیل شود.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی Kena: Bridge of Spirits، گرافیک و داستان آن چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده