نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸

نمایش بتای عمومی بازی Call of Duty: Vanguard در تریلری جدید

تریلر جدید بازی Call of Duty: Vanguard حالت‌های مختلف بتای عمومی آن را به نمایش می‌گذارد.

بتای بازی Call of Duty: Vanguard هفته پیش در دسترس آن‌دسته از کاربران پلی استیشن که بازی را پیش‌خرید کرده بودند قرار گرفت. حالا بتای عمومی این بازی نیز طی چند روز آینده برای همه‌ی پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت. به این ترتیب بتای عمومی بازی Call of Duty: Vanguard از ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) آغاز می‌شود و تا ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) ادامه خواهد داشت. آن‌دسته از کاربران ایکس باکس و پی‌سی که بازی را پیش‌خرید کرده باشند از امروز می‌توانند بتای عمومی را تجربه کنند، البته بتای Call of Duty: Vanguard از همین امروز برای همه‌ی کاربران پلی استیشن نیز عرضه شده است.

بتای عمومی بازی با نسخه هفته‌ی قبل تفاوت‌هایی دارد. به این ترتیب که بتای عمومی Call of Duty: Vanguard واجد یک نقشه‌ی جدید به نام Eagle’s Nest و حالت‌های Search and Destroy و Solos Champion Hill و Team Deathmatch خواهد بود. همچنین حالت Team Deathmatch در نقشه‌های Royal Hotel و Eagle’s nest قابل بازی خواهد بود. سرعت مبارزات بتای عمومی بازی روی ‌Blitz تنظیم شده است، این یعنی مواجهه با مبارزاتی بسیار سریع و شلوغ.

بتای عمومی بازی Call of Duty: Vanguard از ویژگی کراس پلتفرم پیشتیبانی می‌کند و همچنین فرصت خوبی را برای طرفداران فراهم می‌آورد تا بخشی کوتاه از جدیدترین نسخه‌ی Call of Duty را تجربه کنند. بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد. 

تریلر جدید بازی Call of Duty: Vanguard با محوریت نمایش نسخه‌ی بتای آن را در زیر تماشا کنید.


دانلود از آپارات

شما کاربران زومجی درباره این تریلر چه نظری دارید؟ آیا بازی Call of Duty: Vanguard یکی از بازی‌های موردانتظار شما محسوب می‌شود؟


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده