نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

اعلام تاریخ عرضه محتوای Discovery Tour بازی Assassin’s Creed Valhalla

تاریخ عرضه محتوای آموزشی و رایگان Discovery Tour برای بازی Assassin’s Creed Valhalla مشخص شد.

مجموعه Assassin’s Creed همواره داستان‌هایی تاریخی را روایت کرده، داستان‌هایی که البته لزوما منطبق با واقعیت نبوده‌اند و رنگ و بویی داستانی و خیالی داشته‌اند. بااین‌حال اما در نسخه‌های مختلف این مجموعه‌ی محبوب همواره شاهد تلاش سازندگان برای برساختن روابطی با وقایع تاریخی و اشخاص مشهورِ تاریخ بوده‌ایم. با اینکه بازی‌های این مجموعه اخیرا بیش از قبل آن رنگ و بوی داستانی و خیالی را به خود گرفته‌اند اما سازندگان موقعیتِ «برساختن روابطی با وقایع تاریخی و اشخاص مشهورِ تاریخ» را از دست نداده‌اند. آن‌ها تلاش کرده‌اند این کار را با بسته‌ای الحاقی و رایگان Discovery Tour انجام دهند. بسته‌ای الحاقی که پیش از این برای بازی‌های Assassin's Creed Origins و Assassin's Creed Odyssey عرضه شده بود و حالا جدیدترین نسخه‌اش در راه Assassin’s Creed Valhalla است.

نمایی از بازی Assassin’s Creed Valhalla

یوبیسافت به‌تازگی اعلام کرده است بسته الحاقی رایگان و آموزشی Discovery Tour برای بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ تیر) برای تمام نسخه‌های بازی عرضه خواهد شد. بازیکنان با نصب این بسته‌ی الحاقی می‌توانند به مکان‌های مختلفِ رندرشده در والهالا سر بزنند و درباره‌ی آن‌ها اطلاعات کسب کنند. نسخه پی‌سی بازی نیز همزمان میزبان یک نسخه‌ی مستقل و پولی با نام Discovery Tour: Viking Age خواهد بود. این نسخه‌ی جداگانه و پولی در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌ها و پلتفرم‌های استریمینگ نیز عرضه خواهد شد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. این بازی هم‌اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پی‌سی، آمازون لونا و استادیا قرار دارد. Assassin’s Creed Valhalla توسط شعبه‌های میلان و مونترال یوبیسافت توسعه یافته است. بازی Assassin’s Creed Valhalla، این نسخه‌ی متاخر از سری محبوب Assassin’s Creed در وب‌سایت متاکریتیک میانگین امتیازات ۸۰ را دریافت کرده است.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده