// پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۶

بازی مختار: فصل قیام با انتشار یک تریلر عرضه شد

شرکت منادیان امروز بازی «مختار: فصل قیام» را با انتشار یک تریلر به‌صورت دیجیتالی برای کامپیوتر عرضه کرد.

شرکت منادیان امروز بازی مختار : فصل قیام را به صورت دیجیتالی منتشر کرد. این بازی جدیدترین ساخته این تیم است و دومین قسمت از سه‌‍گانه «سفیر عشق» محسوب می‌‍شود که داستان مختار را طی دوره‌ای ۶ ساله روایت می‌کند. به همین مناسبت سازندگان تریلر روز عرضه این بازی را پخش کرده‌اند که می‌توانید آن را از زومجی مشاهده کنید.

بازی مختار فصل قیام طی مدت یک سال ساخته شده و این بار به‌جای مهران ،مختار به‌عنوان شخصیت اصلی است. گفتنی است که مهران همچنان یکی از شخصیت‌های بازی محسوب می‌شود. مدت زمان به اتمام رساندن این بازی در مجموع ۶ ساعت است و همچنین سازندگان برای این قسمت ۴۵ دقیقه میان پرده سینمایی تهیه کرده‌اند.

  • ساخت و طراحی محیط مختار: فصل قیام از هزاران قطعه عکس و فیلم استفاده شده و بازی در مجموع شامل ۷ محیط عظیم و چند محیط کوچک می‌شود.
  • بازی مختار: فصل قیام هم به مانند سفیر عشق با استفاده از آنریل انجین 4 ساخته شده است و سازندگان تلاش کرده‌اند مشکلات فنی نسخه پیشین را مرتفع کنند. علاوه‌بر ساخت ۴۵ دقیقه میان پرده، استفاده از دوبلورهای مشهور تلویزیون و سینما باعث شده مختار: فصل قیام بیش‌ازپیش حال و هوای آثار سینمایی را داشته باشد. سازندگان برای این کار از ۲۱ دوبلور مشهور استفاده کرده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به استاد منوچهر والی زاده در نقش مهران و استاد میثم نیکنام در نقش مختار اشاره کرد.
  • گیم‌پلی مختار: فصل قیام شبیه به سفیر عشق است هرچند سازندگان با استفاده از بازخورد مخاطبان بخشی از ایردات آن را رفع کرده‌اند. وجود پنج سلاح قابل بازی، استفاده از اسب، وجود درخت مهارت و قابلیت ارتقای سلاح‌ها، قابلیت مخفی‌کاری و قابلیت Rage از جمله ویژگی‌های گیم‌پلی این بازی است.

پوستر بازی مختار: فصل قیام

بازی مختار: فصل قیام تنها به‌صورت دیجیتالی منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند این عنوان را ازطریق فروشگاه‌های دیجیتالی Gameup.ir و Hayoola.com برای کامپیوترهای شخصی تهیه کنند.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده