// چهار شنبه, ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

اکشن ترسناک در تریلر زمان عرضه‌ی بازی Aliens: Fireteam Elite

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Aliens: Fireteam Elite از استودیوهای بازی‌سازی Cold Iron منتشر شد.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید می‌دانید که روز گذشته بازی Aliens: Fireteam Elite عرضه شد و به این مناسبت استودیو‌ی توسعه‌دهنده‌ی آن یعنی Cold Iron Studios و ناشر این بازی  Focus Home Interactive تریلر جدیدی را عرضه کرده‌اند که ویژگی‌های این بازی خونین و ترسناک را به نمایش می‌گذارد.

این بازی هم‌اکنون برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس است و در ادامه شما می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی این بازی را تماشا کنید. همان‌طور که می‌بینید‌، استودیو Cold Iron با این تریلر جدید توانسته است محیط دلهره اور و خشن بازی را به خوبی به نمایش بگذارد. شما همچنین می‌توانید در این تریلر بسیاری از محیط‌های جدید بازی که از فیلم کلاسیک بیگانه و پرومتئوس ریدلی اسکات الهام گرفته شده است را مشاهده کنید.

در توضیحات رسمی این بازی آمده است:« در بازی Aliens: Fireteam Elite گروه شما مأموریت دارد، تهدید زنومورف‌ها را مهار کنند. بازیکنان باید درکنار دو بازیکن یا هم تیمی هوش مصنوعی با بیش از ۲۰ نوع دشمن و موجودهای وحشتناک Xenomorph و Weyland-Yutani Synthetic مبارزه کنند. آن‌ها همچنین چهار کمپین منحصر‌به‌فرد را تجربه خواهند کرد که خطوط داستانی جدیدی را به جهان بیگانه معرفی می‌کند. این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا Colonial Marine خود را با انتخاب انواع مختلف کلاس‌ها‌، سلاح‌ها ، وسایل و مزایا شخصی‌سازی کنند و در این مبارزه‌ی هیجان انگیز و ترسناک زنده بمانند.»

ٰٰ

دانلود از آپارات


منبع twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده