// یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

اضافه شدن نایت مد به ایکس باکس سری ایکس

کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس شرکت مایکروسافت به‌زودی با یک آپدیت جدید گزینه‌ی Night Mode را به رابط کاربری خود اضافه می‌کنند.

اکنون کاربرهایی که رابط کاربری ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس خود را با زبان انگلیسی تنظیم کرده‌اند و همچنین مجوز دانلود و نصب آپدیت‌های آزمایشی را دارند، می‌توانند سراغ فعال‌سازی Night Mode بروند. قطعا افزودن گزینه‌هایی که به کاربر اجازه‌ی شخصی‌سازی بیشتر استفاده‌ی خود از کنسول را می‌دهند، یک حرکت مثبت از سوی مایکروسافت است.

گزینه Night Mode (حالت شب) همان‌گونه که از اسم آن پیدا است و در دستگاه‌های دیگر همچون تبلت‌ها و موبایل‌ها دیده‌ایم، میزان تیرگی تصویر را افزایش می‌دهد. البته وقتی آن را فعال می‌کنید، حتی روشنایی نور LED دسته ایکس باکس هم کاهش می‌یابد. گیمر می‌تواند با شخصی‌سازی این حالت، فیلتری به‌خصوص روی تصویر بگذارد. تام وارن از رسانه ورج، قابلیت‌های در نظر گرفته‌شده برای شخصی‌سازی نایت مد ایکس باکس های مایکروسافت را لایق تحسین می‌داند.

دانلود ویدیو از آپارات

می‌توان پیش‌بینی کرد که زمان زیادی تا عرضه‌ی عمومی این آپدیت برای تمامی کنسول‌های ایکس باکس نام‌برده باقی نمانده است. در نتیجه اگر گیمر ایکس باکس هستید و شدیدا از قابلیت Night Mode استقبال می‌کنید، احتمالا تنها باید مدتی کوتاه منتظر بمانید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده