نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

تریلر بخش فرانسه بازی Age of Empires IV

تریلر جدید بازی Age of Empires IV یکی از بخش‌های داستانی این بازی به‌نام The Hundred Years War را به نمایش می‌گذارد.

مایکروسافت به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی Age of Empires IV را منتشر کرده است، تریلری با محوریت یکی از بخش‌های داستانی این بازی موسوم به The Hundred Years War. بازیکن در این بخش از چند بخش داستانیِ بازی به بازپس‌گیری فرانسه خواهد پرداخت. بازی Age of Empires IV در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) به‌صورت انحصاری برای پی‌سی عرضه خواهد شد. مایکروسافت از مجموعه Age of Empires به‌عنوان «پادشاه [سبک] استراتژی هم‌زمان» یاد می‌کند و توضیح می‌دهد بازی Age of Empires IV ژانر استراتژی هم‌زمان را برای بازیکنان جدید و قدیمی، مدرن و روزآمد می‌کند.

مایکروسافت در ادامه معرفی بازی می‌گوید Age of Empires IV با استفاده از تاریخ به‌عنوان یک ابزار توسعه، اتمسفری بی‌نظیر را برای سبک ریل تایم استراتژی به ارمغان می‌آورد، این بازی همچنین واجد جلوه‌های بصری خودویژه، تمدن‌های متنوع و موسیقی و صداگذاری‌ قابل‌توجه خواهد بود. بازی Age of Empires IV به لحاظ تاریخی از قرون وسطی تا دوران رنسانس را پوشش می‌دهد.

بنابر اعلام مایکروسافت، بازی Age of Empires IV با سیستم کنترل به‌روزرسانی شده، رابط کاربری‌ای مستقیم و رویکردی تازه در بخش داستانی، بازیکن را در مقام قهرمانی در دل تاریخ قرار می‌دهد. همچنین مایکروسافت از بازی Age of Empires IV به‌عنوان دسترسی‌پذیرترین بازی تاریخ مجموعه Age of Empires یاد می‌کند، آن‌ها می‌گویند با وجود این دسترسی‌پذیری، بازی پیش‌رو تمام عناصر موردعلاقه هواداران را یک پله به جلو می‌برد. بازی Age of Empires IV اولین بازی کاملا جدید مجموعه Age of Empires در ۱۶ سال اخیر محسوب می‌شود.

جدیدترین نسخه از مجموعه Age of Empires از رزولوشن 4K بهره می‌برد و واجد هشت تمدن است، تمدن‌هایی مانند چینی‌ها و مغول‌ها. بازی مذکور ضمن در برداشتن یک بخش کشتیرانی، شامل چهار بخش داستانی با ۳۵ مرحله خواهد بود، این بخش‌های داستانی و مراحل به سراغ ۵۰۰ سال از تاریخ بشر خواهد رفت. بازیکن می‌تواند در بخش چندنفره Age of Empires IV با هفت نفر از دوستان خود در حالت‌های PVP (بازیکن در مقابل بازیکن) و PVE (بازیکن دربرابر محیط) به بازی کردن بپردازد. بازی مذکور در سال ۲۰۲۲ میزبان یک سیستم ویرایش محیط خواهد بود. بخش داستانی و محتویات آموزشی Age of Empires IV نیز به بازیکنان تازه‌وارد کمک می‌کنند تا با بازی همراه شوند.

تریلر بخش فرانسه بازی Age of Empires IV را در زیر تماشا کنید.

دانلود از آپارات


منبع Twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده