// شنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰

ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 پیشرفت خوبی داشته است

یوبیسافت مجددا اعلام کرد که توسعه بازی Beyond Good and Evil 2 به خوبی پیش رفته است اما هنوز اطلاعات زیادی نمی‌تواند در مورد این بازی به اشتراک بگذارد.

معرفی بازی Beyond Good and Evil 2 برای خیلی‌ها مثل یک رویا بود و زمانی‌که شرکت Ubisoft از این بازی رونمایی کرد بازخورد بسیار خوبی داشت. اما از زمان معرفی بازی بیاند گود اند ایول 2 تاکنون تقریبا هیچ خبر جدیدی مبنی بر روند توسعه بازی نداشتیم تا جایی که خیلی‌ها دیگر از انتشار این بازی مطمئن نیستند.

ولی در پاسخ به سؤال IGN در مورد این بازی فردریک دیوگی، مدیر ارشد مالی یوبی‌سافت این‌چنین جواب داد: «ساخت بازی بیاند گود اند ایول 2 به خوبی پیش رفته است ولی در مرحله کنونی صحبت راجع به بازی خیلی زود است.»

اما این اولین باری نیست که یکی از مدیران شرکت یوبی‌سافت درمورد بازی بیاند گود اند ایول ۲ چنین اظهارنظری داشته است، قبلا ایو گلموت، مدیرعامل یوبی‌سافت پاسخ مشابهی در رابطه با این بازی داده بود.

همچنین به‌تازگی مشخص شد که استودیوی Ubisoft Montpellier، که توسعه بازی بیاند گود اند ایول ۲ را بر عهده دارد در حال کار روی یک پروژه اعلام نشده است.

بازی Beyond Good and Evil 2 تنها بازی AAA شرکت یوبی‌سافت نیست که مشکلات توسعه جریان کارشان را مختل کرده باشد. بازی چند‌نفره Skull and Bones که محوریت دزدان دریایی دارد، به‌تازگی در گزارشی که از تیم‌ توسعه بازی تهیه شده است، آن‌‌ها از روند طولانی و سخت توسعه این بازی سخن گفته‌اند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا یوبی‌سافت به وعده‌های خود عمل خواهد کرد؟


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده