// دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

پایان پشتیبانی از Mortal Kombat 11؛ تمرکز ندررلم روی پروژه بعدی

استودیوی ندررلم با انتشار توییتی تأیید کرد که برای تمرکز روی پروژه‌ی بعدی خود به پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 خاتمه داده است.

بازی Mortal Kombat 11 در سال ۲۰۱۹ در دسترس بازیکنان قرار گرفت و استودیوی ندررلم از آن زمان با انتشار محتوای پس از عرضه‌ی متنوع و جذاب از جمله مبارزان اضافی، بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی داستانی پُروپیمان Aftermath و نسخه‌ی Mortal Kombat 11 Ultimate به پشتیبانی از آن پرداخته است. بااین‌حال اکنون پس از ۲ سال انتشار محتویات پس از عرضه‌ی گوناگون به نظر می‌رسد که این بازی مبارزه‌ای خشن آماده‌ی استراحت است.

بنابر تازه‌ترین اخبار بازی، استودیوی ندررلم اخیراً با انتشار توییتی تأیید کرد که پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 به‌طور کامل به پایان رسیده است و این بازی دیگر میزبان بسته‌ی الحاقی و کاراکتر مهمان جدیدی نخواهد بود. دلیل این امر نیز تمرکز استودیوی ندررلم روی توسعه‌ی پروژه‌ی بعدی عنوان شده است که طرفداران از حالا هیجان زیادی برای آن دارند. شما می‌توانید در ادامه‌ی مطلب توییت استودیوی ندررلم در این رابطه را مشاهده کنید.

استودیوی ندررلم اکنون روی پروژه‌ی بعدی خود تمرکز می‌کند و پس از ۲ سال انتشار بسته‌های الحاقی محتوی کاراکترها برای بازی Mortal Kombat 11 پشتیبانی از آن به پایان رسیده است.

درحال‌حاضر نمی‌دانیم که پروژه‌ی بعدی استودیوی ندررلم دقیقاً چه خواهد بود و کسی نمی‌تواند با اطمینان از آن سخن بگوید. بسیاری بر این باورند که بازی Injustice 3 در دست ساخت قرار دارد، اما این احتمال نیز وجود دارد که توسعه‌دهندگان روی بازی کاملاً جدیدی کار کنند. هرچه که باشد، می‌توان اطمینان داشت که پروژه‌ی بعدی استودیوی ندررلم ارزش صبر طرفداران را خواهد داشت. فراموش نکنید که نظرات خود را درباره این خبر با ما در میان بگذارید.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده