// شنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

تیزر تبلیغاتی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD با محوریت تجربه بازی روی حالت پرتابل

نینتندو به‌تازگی تریلر تبلیغاتی جدیدی را از بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر کرده که در جریان آن شاهد تجربه بازی روی حالت پرتابل هستیم.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD را می‌توان یک بازی مورد انتظار برای کاربران نینتندو سوییچ دانست. مخصوصا آن دسته از کاربرانی که درگذشته، موفقی به تجربه‌ی این بازی نشده‌اند. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD را می‌توان منبع الهام نسخه Breath of the Wild دانست.

به‌تازگی شرکت نینتندو تریلر تبلیغاتی جدیدی را از The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر کرده است. در جریان این تیزر تبلیغاتی شاهد شخصی هستیم که در جنگل و درکنار سگ خود Skyward Sword HD را در حالت دستی (پرتابل) تجربه می‌کند. درگذشته تیم سازنده اعلام کرده بود که در این نسخه شاهد اعمال تغییراتی هستیم تا گیم‌پلی بازی با جوی‌کان‌ها تطابق پیدا کند و کاربران بتوانند تجربه‌ی متفاوتی را نسبت‌به نسخه اصلی کسب کنند.

همچنین The Legend of Zelda: Skyward Sword HD را می‌توان اولین نسخه (از نظر بازه زمانی داستان) در مجموعه زلدا دانست؛ جایی‌که کاربران داستان Master Sword را متوجه خواهند شد. علاقه‌مندان می‌توانند در زیر تریلر منتشر شده را در یوتیوب تماشا و نظرات خود را با ما در میان بگذارند. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در تاریخ ۲۵ تیر ماه (۱۶ ژوئیه) به‌صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

تماشا از یوتیوب


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده