نویسنده: مهدی اسدی
// یکشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

تریلر محتویات جدید Assassin's Creed Valhalla منتشر شد [E3 2021]

یوبیسافت در جریان استریم Ubisoft Forward به‌عنوان بخشی از رویداد E3 2021 به معرفی محتوای جدید و پس از عرضه بازی Assassin's Creed Valhalla پرداخت. 

تریلری که به منظور معرفی محتوای پس از عرضه بازی Assassin's Creed Valhalla در E3 2021 منتشر شده، در ابتدا به آماری از عملکرد بازیکنان از زمان عرضه این بازی در نوامبر ۲۰۲۰ پرداخته است. یوبیسافت با اذعان به اینکه بازیکنان تاکنون در بیش از ۳۰۰ میلیون رِید و ساخت بیش از ۱۰۰ میلیون ساختمان مشارکت داشتند اعلام می‌کند که ایور (Eivor) هنوز ماجراهای زیادی را پیش روی خود دارد و اینکه یوبیسافت همچنان به ارائه محتوای جدید و رایگان برای بازی پرطرفدار خود ادامه خواهد داد. 

این محتوا شامل فستیوال‌های محدود زمانی، مأموریت‌های جدید و حالت‌های جدید بازی مانند River Raids و Mastery Challenge خواهد بود. یک سری ویژگی‌های مورد تقاضای کاربران مثل حرکات شمشیر زنی یک دستی نیز در آپدیت‌های پیش روی بازی به آن اضافه خواهند شد. علاوه‌بر این تلاش زیادی برای رفع مشکلات و ازبین‌بردن باگ‌های بازی شده و این پروسه همچنان ادامه دارد. 

شما می‌توانید در ادامه تریلر مذکور را تماشا کنید:

دانلود از آپارات 

علاوه‌بر محتوای معمولی و رایگانی که در این ویدیو به‌طور کامل به آن اشاره می‌شود، محتوای گسترش دهنده بازی نیز موارد جدیدی را به خود می‌بیند. بعد از اینکه محتوای wrath of the druids چند هفته‌ی پیش منتشر شد، حالا Siege of Paris دومین اکسپنشن بازی Assassin’s Creed Valhalla است که با وعده «جاه طلبانه‌ترین نبرد در تاریخ وایکینگ‌ها» در این ویدیو معرفی می‌شود. 

بازی Assassin’s Creed Valhalla دوازدهمین قسمت از مجموعه اکشن و نقش آفرینی اصلی اساسینز کرید است که هم‌اکنون برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، PS4، ایکس باکس وان، پی سی و استیدیا قابل دریافت است. 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده