// جمعه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱

پشتیبانی کنفرانس مایکروسافت و بتسدا از زیرنویس فارسی رسمی [E3 2021]

به‌تازگی مشخص شد که مثل برخی از رویدادهای آنلاین پیشین مایکروسافت، شما می‌توانید کنفرانس پیش‌روی مایکروسافت و بتسدا در E3 2021 را با هم زیرنویس فارسی رسمی به تماشا بنشینید.

بدون شک توجه به در دسترس بودن انواع‌واقسام محتوا برای انواع‌واقسام مخاطب‌های محترم، اهمیت بسیار زیادی دارد. در نتیجه زیبا است که میان تمام زبان‌های پشتیبانی‌شده میان زیرنویس‌های رسمی کنفرانس جدید ایکس باکس که همزمان به‌عنوان بخشی از E3 2021 و سامر گیم فست جف کیلی برگزار می‌شود، می‌توان زبان فارسی را نیز مشاهده کرد.

وقتی فیل اسپنسر و بازی‌سازها مشغول صحبت راجع به بازی‌های مورد انتظار کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و ایکس باکس کلود گیمینگ شد، گیمرهای فارسی‌زبان می‌توانند به‌سادگی محتوا را دریافت کنند و از آن لذت ببرند. کنفرانس جدید و مشترک ایکس باکس و بتسدا راس ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه، ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) آغاز می‌شود که می‌توانید پوشش زنده متنی و تصویری این مراسم را در زومجی مشاهده و تماشا کنید.

مایکروسافت در گذشته حداقل با دو رویداد به‌صورت رسمی از زیرنویس فارسی پشتیبانی کرد. در یکی از رویدادها شاهد اضافه شدن زبان فارسی پس از چندین و چند ساعت بودیم و در رویداد بازی Age of Empires IV از همان ابتدا می‌توانستیم زیرنویس فارسی رسمی را انتخاب کنیم. پس انتظار می‌رود که در کنفرانس جدید هم شاهد پشتیبانی از جنس مورد دوم باشیم تا در لحظه با زیرنویس رسمی به زبان شیرین فارسی از رویداد ایکس باکس و بتسدا لذت ببریم.


پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2021، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده