نویسنده: آرمین انکشافی
// شنبه, ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

رونمایی از اولین بسته الحاقی بازی Empire of Sin

اولین بسته‌ی الحاقی Empire of Sin معرفی شده که علاوه‌بر یک رئیس جدید، مأموریت‌ها و قابلیت‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیوی Paradox Interactive و استودیو رومرو گیمز به‌تازگی در جریان رویداد PDXCon Remixed از اولین بسته‌ی الحاقی بازی Empire of Sin رونمایی کردند که قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. نام این بسته‌ی الحاقی Make It Count است و یک رئیس جدید به نام مِیِر لنسکی ملقب به حسابدار را به بازی می‌آورد. این DLC همچنین گنگسترهای جدیدی به نام «کارچاق‌کن» و تشکیلات نزول‌خواری غیرقانونی آن‌ها را به بازی اضافه می‌کند.

پس از عرضه‌ی بازی امپایر آو سین در سال گذشته میلادی، Make It Count اولین بسته‌ی الحاقی آن است که محتوای زیادی را تحویل مخاطبان می‌دهد. در این دی‌ال‌سی بازیکنان به کسب‌و‌کار‌های غیرقانونی، قابلیت‌ها، گنگسترها و مأموریت‌های جدیدی دسترسی خواهند داشت. همچنین تریلری کوتاه نیز از این بسته‌ی الحاقی منتشر شده که می‌توانید در ادامه تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

Empire of Sin یک بازی استراتژی است که بازیکن را در نقش رئیس یک خانواده‌ی مافیایی در شیکاگو دهه ۱۹۲۰ و در دوران ممنوعیت فروش مشروبات الکلی قرار می‌دهد. زاویه‌ی دوربین در این بازی از بالا به پایین است و بازیکنان در آن می‌توانند انواع‌و‌اقسام کسب‌و‌کارهای غیرقانونی را در شهر راه بیندازند و همزمان با استفاده از زیردستان خود، رقبا را از میدان به در کنند. مبارزات در بازی حالتی نوبتی دارد و بازیکنان حرکات و حملات بعدی خود را ازطریق یک منو انتخاب می‌کنند. در بازی امپایر آو سین می‌توان از انواع سلاح‌های گرم و همچنین سلاح‌های سردی مانند چاقو، پنجه‌بوکس و چوب بیسبال میخ‌دار استفاده کرد.

دی‌ال‌سی Make It Count در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی منتشر خواهد شد. این بسته‌ی الحاقی همراه‌با آپدیتی عرضه می‌شود که مدیریت بهتر را برای کنترل مناطق مختلف شهر به بازی می‌آورد. این آپدیت همچنین پشتیبانی از مادها را به Empire of Sin اضافه می‌کند. نظرات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده