// جمعه, ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

بازی Lost Judgement با پخش یک تریلر معرفی شد

بازی Lost Judgment همزمان در نقاط مختلف دنیا عرضه می‌شود و نیازی نیست که گیمرهای غیرژاپنی، ماه‌ها منتظر بومی‌سازی آن برای زبان انگلیسی باشند.

بازی Lost Judgment در تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. شرکت سگا و استودیو بازی‌سازی Ryu Ga Gotoku به‌تازگی به معرفی این دنباله‌ی بازی Judgment پرداختند. از حالا به بعد سری بازی Yakuza و مجموعه بازی Judgment که در یک جهان جریان دارند، پابه‌پای هم با عرضه‌ی قسمت‌های جدید جلو خواهند رفت؛ سری بازی یاکوزا دیگر همواره یک نقش‌آفرینی با مبارزات نوبتی خواهد بود و سری بازی جاجمنت هم در سبک اکشن ماجراجویی طبقه‌بندی می‌شود.

لاست جاجمنت اولین بازی استودیو Ryu Ga Gotoku است که به‌صورت همزمان در نقاط مختلف دنیا عرضه می‌شود. در نتیجه طرفدارها خوشحال هستند که مجموعه بازی یاکوزا و مجموعه بازی جاجمنت سگا حالا انقدر بزرگ شده‌اند که عرضه‌ی جهانی و کامل داشته باشند. برخلاف گذشته که اول در ژاپن عرضه می‌شدند و ماه‌ها بعد به بازارهای دیگر می‌رسیدند.

دانلود ویدیو از آپارات

شخصیت تاکایوکی یاگامی با صداگذاری تاکویا کیمورا در بازی Lost Judgment حضور دارد و شخصیت اصلی داستان مرموزی است که با محکوم شدن یک نفر در دادگاه کلید می‌خورد. در بخشی از قصه یاگامی به شکل یک مامور مخفی وارد یک دبیرستان می‌شود؛ تا با دانش‌آموزهای مختلف تعامل داشته باشد و درگیر برخی از ماجراهای جریان‌یافته داخل مدرسه شود.

فعالیت‌های جدید و مینی‌گیم‌های مختلفی را می‌توانید در بازی Lost Judgment پیدا کنید. راستی علاوه‌بر شهر Kamurocho، در بازی لاست جاجمنت با شهر Yokohama نیز روبه‌رو خواهیم شد. سازندگان می‌گویند که برای بازی Lost Judgment حدودا ۱۰۰۰ دقیقه دیالوگ ضبط شده است.

طرفداران مجموعه باید بدانند که علاوه‌بر سبک مبارزاتی Crane و Tiger که با کمی تغییر در بازی Lost Judgment هم حضور دارند، استودیو Ryu Ga Gotoku سبک مبارزه Snake هم به‌عنوان یک سیستم جدید برای گیم‌پلی ساخته است؛ این سبک مبارزه بیشتر روی ضدحمله تاکید دارد. توانایی‌های ورزشی و مخفی‌کاری تاکایوکی یاگامی را بیش‌ازپیش در بازی Lost Judgment می‌بینیم و در بخش‌هایی از بازی مشغول انجام تحقیقات به دور از چشم دیگران می‌شویم.


منبع Gaming Bolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده