نویسنده: افشین پیروزی
// پنجشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۴

بازی رایگان The Division: Heartland معرفی شد

یوبیسافت امروز نسخه‌ای جدید و رایگان از سری دیویژن معرفی کرد. با جزییات بیشتر این بازی همراه زومجی باشید. 

دیویژن را می‌توان یکی از بازی‌های مهم شرکت یوبیسافت در سال‌های اخیر دانست که هرچند نسخه اول آن کمی پایین‌تر از انتظار ظاهر شد، ولی نسخه دومش اثر به‌مراتب بهتری بود که در حال حاضر هم به‌شکل مرتب پشتیبانی می‌شود. اما شرکت فرانسوی، در اندیشه گسترش هرچه بیشتر بازی‌های این مجموعه است و در این راستا، امروز نسخه‌ای رایگان از آن را با نام The Division: Heartland معرفی کرد. 

The Division: Heartland که هنوز تریلر یا حتی اسکرین‌شاتی از آن نمایش داده نشده، قرار است به مکانیک‌های آشنای مجموعه پایبند باشد؛ به این صورت که کماکان شاهد یک تجربه سوم‌شخص خواهیم بود که می‌توان به‌تنهایی یا همراه‌با نهایتا سه بازیکن دیگر آن را بازی کرد. ساخت این بازی برعهده استودیو Red Storm Entertainment گذاشته شده که در توسعه نسخه‌های قبلی دیویژن هم با استودیو مسیو همکاری داشته است. 

البته Heartland، تنها نسخه جدیدی از دیویژن نخواهد بود و یوبیسافت اعلام کرده که قصد دارد این بازی را به پلتفرم موبایل هم بیاورد و در دسترس جامعه گسترده‌تری از کاربران قرار دهد. درنهایت هم اعلام شد که قرار است اواخر سال ۲۰۲۱، شاهد آپدیت جدیدی برای دیویژن ۲ باشیم که محتویات جدیدی از جمله یک حالت بازی تازه و همینطور روش جدیدی برای ارتقای کاراکتر به بازی اضافه می‌کند. 

نظر شما در مورد اخبار جدید سری دیویژن و مخصوصا معرفی بازی رایگان آن چیست؟


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده