نویسنده: مهرداد داودی
// جمعه, ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

جهان رنگارنگ بازی Biomutant در تریلر جدید آن

تریلر جدید بازی Biomutant با محوریت نمایش جهان رنگارنگ و زیبای بازی منتشر شده است.

شرکت THQ به‌تازگی تریلری تازه از بازی Biomutant منتشر کرده است. تریلری که جهان زیبا و چشم‌نواز این بازی را به‌نمایش می‌گذارد و بیش از هرچیز به‌دلیل فضای آرامش‌بخش خود جلب توجه می‌کند. تریلر حاضر با استفاده از تصاویر (فوتیج) واقعی درون بازی تولید شده است و به این ترتیب هرچه در ویدیو به‌نمایش در‌می‌آید در خود بازی نیز وجود خواهد داشت. تریلر حاضر همچنین تصاویری از ساکنان جهانِ دیدنی بازی به‌نمایش می‌گذارد.

با اینکه این تریلر با فضایی کاملا آرامش‌بخش به‌دست رسیده است، اما باید بدانید که گیم‌پلی بازی جهان‌باز Biomutant واجد مبارزات مختلف نیز می‌شود. شرکت THQ در توضیحات ویدیو دلیل انتشار چنین تریلر آرامش‌بخشی را این موضوع اعلام کرده که در حال حاضر به‌اندازه کافی تریلرهای خشن و سریع‌السیر در دسترس کاربران قرار دارد و چنین تریلری می‌تواند مفید باشد. بازی Biomutant قرار بود در سال ۲۰۱۸ عرضه شود اما به‌دلایل گوناگون اعم از شیوع ویروس کرونا عرضه این بازی با تأخیر مواجه شد. 

بازی Biomutant در تاریخ ۲۵ می (۴ خرداد ۱۴۰۰) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد. فعلا خبری درمورد عرضه نسخه نسل جدید این بازی به‌دست نرسیده است اما به احتمال بسیار فراوان نسخه پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان بازی را می‌توان روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و سری اس تجربه کرد. تریلر جدید بازی Biomutant را در زیر تماشا کنید.

دانلود از آپارات


منبع Gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده