// پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

رشد قابل توجه تعداد بازیکنان Apex Legends

حساب کاربری توییتر Apex Legends با انتشار یک تیزر کوتاه، دستاورد جدید این بازی در زمینه جذب بازیکن را جشن گرفته است.

در اوایل سال ۲۰۱۹ بود که بازی Apex Legends روانه بازار و به جمع سایر بازی‌های بتل رویال اضافه شد. یکی از مواردی که باعث شد توجه کاربران به ایپکس لجندز جلب شود، این بود که بازی در جهان Titanfall قرار دارد و تابه‌امروز ۹ فصل از این بازی را شاهد بوده‌ایم که در جریان هر فصل استودیو ریسپاون (Respawn Entertainment)، سازنده ایپکس لجندز، محتویات متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده است.

این در حالی است که به‌تازگی حساب کاربری توییتر Apex Legends با انتشار یک تریلر کوتاه، عبور تعداد کاربران بازی از مرز ۱۰۰ میلیون نفر را جشن گرفته است. بااین‌حال Apex Legends یک بازی رایگان است و مشخص نشده که چه میزان از این تعداد کاربر، برای خرید آیتم‌های درون برنامه‌ای هزینه کرده‌اند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را در زومجی تماشا و نظرات خود را هم با ما درمیان بگذارید.

دراین‌میان اشاره کنم که رقم ذکر شده، مربوط‌به بازیکنان Apex Legends روی تمامی پلتفرم‌های بازی می‌شود. از دیگر اخبار حول این بازی هم می‌توان‌به عرضه محتویات مرتبط با تایتان فال در فصل آینده اشاره کرد. بازی Apex Legends هم‌اکنون برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده