// دوشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶

انتشار کاراکتری جدید برای Tekken 7

در جریان رویداد Japanese Fighting Game Roundtable، شرکت باندای نامکو با انتشار یک تیزر کاراکتر جدید Tekken 7 را نشان داد.

یکی از مواردی که بازی‌های مبارزه‌ای را تازه و سرگرم کننده نگه می‌دارد، عرضه کاراکترهای جدید در قالب بسته‌های الحاقی است. بازی Tekken 7 از زمان عرضه تابه‌امروز عملکرد خوبی را در زمینه عرضه شخصیت‌های جدید از خود به‌نمایش گذاشته است. 

در جریان رویداد Japanese Fighting Game Roundtable که به‌تازگی برگزار شده است، شرکت باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment)، سازنده و ناشر تکن 7، مبارز بعدی این بازی مبارزه‌ای را به‌نمایش گذاشت. در جریان تیزر منتشر شده از Tekken 7، شاهد نمایی از کشور لهستان هستیم و پس از آن شخصیت جدید بازی نمایش داده می‌شود که از کشور لهستان است. البته کاراکتر بعدی Tekken 7 به‌صورت کامل معرفی نمی‌شود و تنها می‌دانیم که اهل لهستان بوده و نخست وزیر است. 

در ادامه مشخص شده که مبارز جدید تکن 7 در فصل بهار و بخشی از بسته الحاقی 18/19 در دسترس کاربران قرار می‌گیرد (درواقع شاهد عرضه محتویات نیمه دوم سیزن پس فصل چهارم بازی هستیم). تیم سازنده اعلام کرده که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری را از این شخصیت جدید در دسترس قرار می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را از زومجی تماشا کنید و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده