نویسنده: علی گودرزی
// سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱

تریلر جدید Black Myth: Wukong با محوریت مبارزات نفس‌گیر بازی

تریلر جدید Black Myth: Wukong که به‌مناسبت سال نوی چین منتشر شده است، لحظاتی هیجان‌انگیز از مبارزات اثر را به‌تصویر می‌کشد.

بازی Black Myth: Wukong از آن آثار مستقل است که با اولین نمایش خود، توانست توجه تعداد بالایی از گیمرهای دنیا را به‌خود خیره کند. این بازی ایندی که مراحل تولیدش را در استودیوی چینی Game Scinece طی می‌کند، در اولین تریلر خود که یک نمایش گیم‌پلی طولانی با مبارزات خیره‌کننده و جلوه‌های بصری چشم‌نواز بود، هم به‌خوبی نشان داد که با چه اثر هیجان‌انگیزی طرف هستیم و همچنین از خیز برداشتن استودیوهای چینی برای فعالیت بیشتر و جدی‌تر در نسل نهم از بازی‌های ویدیویی، خبر داد.

حال به‌مناسبت سال نوی کشور چین، استودیوی گیم‌ساینس دستِ پر به سراغ گیمرها آمده و یک تریلر جدید از بازی Black Myth: Wukong را در دسترس قرار داده است. در این تریلر جدید که یک مونتاژ حدودا ۳ دقیقه‌ای محسوب می‌شود، لحظاتی جدید و هیجان‌انگیز مملو از اکشن و مبارزات، لوکیشن‌های جدید و چشم‌نواز و انواع تازه‌ای از دشمنان را که پیش‌تر نمایش داده نشده بودند می‌توانیم تماشا کنیم. داستان بازی Black Myth: Wukong پیرامون کاراکتر ووکانگ (Wukong) که یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های افسانه‌های محلی کشور چین است، روایت خواهد شد و بازیکنان را به‌یک ماجراجویی فانتزی خواهد برد.

تاریخ انتشار و پلتفرم(های) هدف این بازی هنوز مشخص نشده‌اند. در ادامه شما را به‌تماشای این تریلر جذاب دعوت می‌کنیم.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده