// پنجشنبه, ۲ بهمن ۹۹ ساعت ۱۱:۱۰

کاربران سرویس آنلاین نینتندو سوییچ می‌توانند هم‌زمان با عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Fatal Falls به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی Dead Cells بپردازند.

چند سال از عرضه‌ی نسخه‌ی کامل بازی Dead Cells می‌گذرد و استودیوی در حال توسعه‌ی موشن توئین با انتشار به‌روزرسانی‌های مداوم کماکان به پشتیبانی از آن می‌پردازد. هفته‌ی آینده در تاریخ ۷ بهمن (۲۶ ژانویه‌) بسته‌ی الحاقی تازه‌ی Fatal Falls برای این بازی اکشن پلتفرمر منتشر می‌شود که سلاح‌ها، دشمنان و باس‌های کاملاً جدیدی را برای تجربه در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد. کسانی که تاکنون بارها بازی Dead Cells را به پایان رسانده‌اند، می‌توانند باری دیگر به بازی بازگردند و از تجربه‌ی محتویات تازه لذت ببرند. یک نسخه‌ی آزمایشی رایگان از بازی نیز هفته‌ی آینده برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و بازیکنان می‌توانند بخش‌هایی از آن را پیش از خریداری اثر امتحان کنند.

توییت شعبه‌ی اروپایی نینتندو: مشترکان سرویس آنلاین نینتندو سوییچ می‌توانند در این رویداد ویژه‌ به‌شکل رایگان نسخه‌ی آزمایشی بازی Dead Cells را تجربه کنند. اکنون بازی را دانلود کنید تا در تاریخ ۲۶ ژانویه برای تجربه‌ی آن آماده باشید.

توجه کنید که برای دسترسی به نسخه‌ی آزمایشی رایگان Dead Cells در فروشگاه eShop باید از مشترکان سرویس Nintendo Switch Online باشید. اگر یکی از کاربران سرویس آنلاین نینتندو سوییچ هستید، می‌توانید نسخه‌ی آزمایشی بازی مورد بحث را در تاریخ ۷ بهمن و هم‌زمان با عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Fatal Falls دانلود کنید و بخش‌هایی از آن را پیش از خریداری نسخه‌ی کامل تجربه کنید. بازی Dead Cells درحال‌حاضر برای کامپیوتر و کنسول‌ها در دسترس است. این بازی به‌واسطه‌ی گیم‌پلی شدیداً اعتیاد‌آور، طراحی‌های بصری فوق‌العاده چشم‌نواز و جلوه‌های گرافیکی زیبا، موسیقی و صداگذاری‌های بی‌نقص، سیستم مبارزات غنی و عمیق، تنوع بسیار بالای سلاح و سایر تجهیزات و ارزش تکرار بسیار بالا در بررسی زومجی نمره‌ی ۹.۵ را کسب کرد که از «اینجا» می‌توانید به مطالعه‌ی آن بپردازید.


منبع Twinfinite

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده