// شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

جزئیات نحوه انتقال پیشرفت بازیکنان از نسخه اول و دوم Hitman به نسخه سوم این بازی

کاربران کامپیوتر برای انتقال پیشرفت خود از نسخه اول و دوم Hitman به Hitman 3، باید Access Passهای مخصوصی را از فروشگاه اپیک گیمز خریداری کنند.

بازی Hitman 3 در تاریخ یک بهمن ماه (۲۰ فوریه) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | اس و گوگل استیدیا عرضه می‌شود. به‌تازگی استودیو IO Interactive، سازنده و ناشر هیتمن 3، جزئیات انتقال پیشرفت از دو نسخه قبل به نسخه سوم را توضیح داده است. 

روند انتقال پیشرفت برای کاربران نسخه‌های کنسولی بسیار راحت و بی دردسر است، اما کاربران کامپیوتر باید از روش‌های دیگری اقدام کنند. به‌عبارتی برای انتقال پیشرفت‌های خود از استیم به فروشگاه اپیک گیمز، نیاز به خرید Access Pass از فروشگاه اپیک گیمز دارید.

آن دسته از افرادی که بازی Hitman 3 را روی فروشگاه اپیک گیمز پیش خرید کنند، در جریان ۱۰ روز اول عرضه بازی، Access Pass نسخه Game of the Year بازی Hitman را دریافت خواهند کرد. اگر Hitman را به رایگان دریافت کردید، باید اکسس پس نسخه گوتی را از فروشگاه اپیک گیمز خریداری کنید. این در حالی است که هم‌اکنون بازی Hitman 2 در فروشگاه اپیک گیمز موجود نیست.

ازاین‌رو کاربران نسخه استیم هیتمن 2 برای انتقال پیشرفت بازی خود به نسخه سوم، باید اکسس پس نسخه استاندارد یا گلد ادیشن را از فروشگاه اپیک گیمز خریداری کنند. البته هر دو اکسس پس ذکر شده به مدت ۱۴ روز پس از عرضه بازی Hitman 3، با ۸۰ درصد تخفیف به فروش خواهند رسید. همچنین پس از بازه زمانی ذکر شده هم شاهد تخفیف‌هایی برای این اکسس پس‌ها خواهیم بود. بااین‌حال اگر نسخه اول هیتمن را هم از استیم خریداری کرده‌اید، باید پول بیشتر را برای هیتمن ۲ پرداخت کنید.

درانتها مشخص شده که کاربران تمامی پلتفرم‌های بازی Hitman 3، اگر قصد انتقال پیشرفت‌های خود به نسخه سوم را دارند، باید تا قبل از شروع بازی این کار را انجام دهند. اگر پس از تجربه‌ی هیتمن 3 پیشرفت‌های خود را انتقال دهید، فایل‌های ذخیره‌ای نسخه سوم و پیشرفت‌ بازیکنان در این بازی از بین خواهد رفت. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ 


منبع Gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده