// سه شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۷

Resident Evil 7 و Battletoads به ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند

مایکروسافت اعلام کرد که طی روزهای آتی کدام بازی‌های ویدویی به سرویس اشتراکی محبوب آن اضافه می‌شوند و گیمرها باید از کدام آثار حاضر در ایکس‌باکس گیم پس خداحافظی کنند.

در اواخر ماه اوت و اوایل ماه سپتامبر، سرویس ایکس‌باکس گیم پس روی کامپیوترهای شخصی و کنسول ایکس باکس وان میزبان آثار جالبی می‌شود. البته از همین امروز بازی Microsoft Flight Simulator و بازی مستقل و ستایش‌شده‌ی Spiritfarer به آن اضافه شده‌اند و همین نکته گیمرها زیادی را خوشحال کرد. البته Microsoft Flight Simulator فقط در دسترس بازیکنان کامپیوتر است و بازی Spiritfarer در اختیار همه‌ی دارندگان پلتفرم‌های نسل ۸ مایکروسافت قرار می‌گیرد.

از تاریخ ۲۰ اوت (۳۰ مرداد) ۲ بازی Battletoads و Don’t Starve: Giant Edition تقدیم مشترک‌های ایکس باکس گیم پس روی PC و ایکس‌باکس وان می‌شوند. در همین روز هم بازی Crossing Souls درکنار بازی Darksiders: Genesis به‌دست آن گیمرهای کامپیوتری می‌رسد که دارای اشتراک سرویس گیم پس هستند. بازی New Super Lucky’s Tale هم در تاریخ ۲۱ اوت (۳۱ مرداد) روی ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود.

سپس به روز ۲۷ اوت (۶ شهریور) می‌رسیم که در آن Hypnospace Outlaw و قسمت اول بازی Tell Me Why یعنی اثر جدید استودیو دونت ناد قدم به گیم پس می‌گذارند. البته که نمی‌توان روز ۲۸ اوت (۷ شهریور) و آمدن بازی Wasteland 3 و بازی ریتمی Double Kick Heroes به گیم پس را نیز فراموش کرد. هر ۴ بازی ویدیویی نام‌برده در این پاراگراف هم همزمان روی کامپیوترهای شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شوند.

بازی Wasteland 3 و چند سرباز مخوف در بف

درنهایت پس از آن که بازی Crusader Kings III در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور) فقط روی کامپیوتر برای گیم پس عرضه شد، کپکام بازی Resident Evil 7 Biohazard (رزیدنت اویل 7) را ۳ سپتامبر (۱۳ شهریور) به ایکس‌باکس گیم پس می‌آورد. راستی فراموش نکنید که بازی‌های زیر هم در تاریخ‌های مشخص‌شده از سرویس ایکس باکس گیم پس می‌روند.

  • بازی Creature in the Well (کامپیوترهای شخصی و ایکس‌باکس وان)، تاریخ حذف: ۳۱ اوت (۱۰ شهریور)
  • بازی Giana Sisters: Twisted Dreams – Director’s Cut (ایکس‌باکس وان)، تاریخ حذف: ۳۱ اوت (۱۰ شهریور)
  • بازی Metal Gears Solid 2 & 3 HD (ایکس‌باکس وان)، تاریخ حذف: ۳۱ اوت (۱۰ شهریور)
  • بازی Metro: Last Light Redux (ایکس‌باکس وان)، تاریخ حذف: ۳۱ اوت (۱۰ شهریور)
  • بازی The Jackbox Party Pack 3 (ایکس‌باکس وان)، تاریخ حذف: ۳۱ اوت (۱۰ شهریور)
  • بازی NBA 2K20 (ایکس‌باکس وان)، تاریخ حذف: ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)
  • بازی Red Dead Redemption 2 (ایکس‌باکس وان)، تاریخ حذف: ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور)


منبع Twinfinite

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده