// پنجشنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۸

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در یک ماه ۱.۳۲ میلیون نسخه فروش داشته است

در گزارش مالی اخیر نینتندو اعلام شده که بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition تنها در یک ماه ابتدایی عرضه خود توانسته است ۱.۲۳ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در اواخر خرداد ماه دراختیار کاربران نینتندو سوییچ قرار گرفت. این بازی را می‌توان یکی از بهترین ریمسترهای چند سال اخیر دانست که در اختیار کاربران قرار داده شده است. همچنین تیم سازنده در Xenoblade Chronicles: Definitive Edition محتویات جدیدتری را هم قرار داده بود تا کاربران قدیمی بتوانند تجربه‌ی جدیدی را کسب کنند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی گزارش مالی اخیر نینتندو منتشر و در جریان آن مشخص شده که Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در یک ماه ابتدایی عرضه خود ۱.۲۳ میلیون نسخه فروش داشته است. نکته‌ی جالب، این است که از این مقدار تنها ۲۸۰ هزار نسخه مربوط‌به فروش بازی در ژاپن است و ۱.۰۴ میلیون نسخه از بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در خارج از ژاپن به‌فروش رسیده است.

تتسویا تاکاهاشی، رئیس استودیو مونولیث سافت (Monolith Soft)، اعلام کرده بود قصد دارند روی ارزش مجموعه Xenoblade Chronicles تمرکز بیشتری داشته باشند. این آمار و ارقام برای یک بازی ریمستر تنها در ماه اول عرضه خود، آمار خوبی به‌ حساب می‌آید. بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition توانست از زومجی نمره ۹.۵ را دریافت کند. زومجی در توضیحات بررسی خود نوشته است:

بازی Xenoblade Chronicles Definitive Edition به‌خوبی به‌مخاطب نشان می‌دهد که یک ریمستر با کیفیت دارای چه ویژگی‌هایی است. نسخه Definitive Edition دارای یک بخش داستانی جدید است که همانند یک بسته الحاقی برای بازی اصلی عمل می‌کند و ازطرفی باطراحی مجدد رابط کاربری به‌مخاطب‌های جدید اجازه می‌دهد که به‌خوبی با سیستم مبارزات ارتباط برقرار کنند. بااین‌حال عدم تنوع در طراحی مراحل فرعی هنوز یکی از مشکلات به‌حساب می‌آید و در بعضی از صحنه‌های نبرد هم شاهد افت فریم هستیم.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده