نویسنده: مهدی اسدی
// جمعه, ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۱

بازی Super Mega Baseball 3 در ماه جاری منتشر خواهد شد

براساس اعلام استودیوی متال هد، بازی Super Mega Baseball 3 تا ۲۴ اردیبهشت برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی منتشر خواهد شد.

در شرایطی که این فصل از رقابت‌های Major League Baseball در پی شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شده، تیم توسعه دهندگان متال‌هد سافتور (Metalhead Software) بازی Super Mega Baseball 3 را برای علاقه‌مندان به این رشته ورزشی آماده کرده است.

Metalhead امروز اعلام کرده که قسمت سوم از مجموعه Super Mega Baseball، چند هفته دیگر و در تاریخ ۲۴ اردیبهشت در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در ابتدا قرار بود بازی Super Mega Baseball 3 در ماه آوریل یعنی ماه جاری میلادی منتشر شود اما در پی مشکلاتی که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در مسیر توسعه آن ایجاد شد، تاریخ انتشار این بازی حدود یک ماه به تعویق افتاد.

Super Mega Baseball 3

خوشبختانه تیم توسعه دهندگان Super Mega Baseball 3 از این زمان نهایت استفاده را برده و روی برخی از ویژگی‌های مورد درخواست هواداران کار کرده است. براساس توضیحات Metalhead، ابزار انتقال تیم‌ها از نسخه Super Mega Baseball 2 به SMB3 در این قسمت فراهم شده است. ظاهراً این بخش، در قالب یک آپدیت رایگان بعد از انتشار بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

علاوه‌بر این، چند ویژگی جدید در گیم پلی آنلاین بازی نیز اضافه شده که این استودیو تصمیم گرفته تا فعلاً جزئیات آن را منتشر نکند. اطلاعات تکمیلی با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی اعلام خواهد شد. بازی Super Mega Baseball 3 برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان، پی سی و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

در این فاصله، امکان دسترسی کاربران به یک دموی رایگان از این بازی نیز فراهم شده که می‌توانید قبل از انتشار بازی، نگاهی به آن داشته باشید. در ادامه می‌توانید ویدیویی که جدیدترین ویژگی‌های گیم پلی این بازی را مورد بررسی قرار داده را نیز تماشا کنید.

دانلود از آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده