// سه شنبه, ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

تاریخ انتشار ریمستر دو بازی Grandia 1 و Grandia 2 برای کامپیوتر مشخص شد

شرکت GungHo Entertainment به‌تازگی تاریخ انتشار ریمستر دو بازی Grandia 1 و Grandia 2 را برای پی‌سی اعلام کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی و بنابه گفته‌ی شرکت GungHo Entertainment، تاریخ انتشار ریمستر بازی‌های Grandia 1 و Grandia 2 برابر خواهد بود با ۱۵ ماه اکتبر (۲۳ مهر ماه) که قرار است برای پی سی عرضه شوند. همچنین قرار است یک به‌روزرسانی برای بازی Grandia HD Collection روی کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر شود.

برخلاف قبل که دو بازی Grandia 1 و Grandia 2 روی سوییچ در قالب یک باندل عرضه شدند، اما نسخه‌ی کامپیوتر این دو بازی نقش آفرینی قرار است به‌صورت جداگانه منتشر شوند. دلیل جداگانه منتشر شدن بازی‌ها این است که نسخه دوم آن پیش‌تر و در قالب بازی Grandia 2 Anniversary Edition عرضه شده است و قرار است در تاریخ ذکر شده نام بازی به Grandia 2 HD Remaster تغییر کند.

برخی از ویژگی‌های این دو نسخه از بازی شامل زبان‌های کامل انگلیسی و ژاپنی، بافت‌های گرافیکی بهبود یافته، بهبود رابط کاربری یا UI، پشتیبانی از حالت عریض نمایش یا Wide Screen و رزولوشن قابل تنظیم است. نسخه کامپیوتر این دو بازی قرار است در فروشگاه استیم عرضه شود و دارای اچیومنت‌های مختص‌به‌خود نیز خواهد بود و همچنین از کنترلر و ماوس و کیبرد هم پشتیبانی خواهد کرد. در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده را برای این دو نسخه از بازی مشاهده کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

همان‌طور که پیش‌تر نیز گفته شد، علاوه‌بر خبر تاریخ انتشار نسخه کامپیوتر این دو بازی، شرکت GungHo Entertainment باتوجه به بازخوردها و درخواست‌های کاربران مبنی‌بر یک‌سری تغییرات در نسخه سوییچ بازی، قصد دارد در تاریخ ۱۲ ماه نوامبر (۲۱ آباه ماه) یک آپدیت برای این نسخه منتشر کند که در حال حاضر جزییاتی از محتوای آن اعلام نشده است.

اگر شما هم موفق به تجربه هریک از این دو بازی شده‌اید، تجارب و نظرات خود را در این زمینه با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع EuroGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده