// چهار شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵

بازی Rock of Ages 3 اوایل سال 2020 عرضه می‌شود

بازی Rock of Ages 3: Make & Break، ساخته استودیو ACE Team با سبک دفاع از قلعه خود در سال آینده میلادی برای پی سی و کنسول‌ها عرضه می‌شود.

Rock of Ages از سری بازی‌های دفاع از قلعه رقابتی است که توسط تیم ACE توسعه داده شده است. طبق جدیدترین اخبار بازی، این تیم با استودیو Modus Games برای انتشار Rock of Ages 3: Make & Break در اوایل سال آینده همکاری می‌کند. این بازی یک طراحی مرحله ساده را با المان‌های دفاع از قلعه رقابتی و عجیب برگرفته از طنزپردازی‌های گروه مانتی پایتان ترکیب کرده است.

پیش از این بسیاری از بازی‌های تیم ACE توسط سگا (Sega) منتشر شده بودند. این روند بدان معنی است که می‌توانیم شاهد برنامه کاری جدید برای این تیم باشیم. همچنین گفته می‌شود که Modus Games استیم را برای انتشار بازی خودش انتخاب کرده است. آن‌ها در ساخت بازی‌های موردانتظاری همچون Trine 4 و Cris Tales نقش داشته‌اند و بنابرین این حرکت آن‌ها را نمی‌توان چندان عجیب دانست. هرچند از تریلر هم به‌نظر نمی‌رسد که بازدهی فروش به‌خاطر تغییر در ناشران بازی دچار تغییرات زیادی شده باشد. نمی‌توان تمام بازی‌هایی را که تیم ACE منتشر کرده است، قوی دانست، اما جاه‌طلبی آن‌ها برای ساخت پروژه‌های عجیب و غریب تحسین برانگیز است. چه کسی می‌تواند بازی‌ای بسازد که شما باید در آن یک چرخ پنیری را در شهری که از معماری ژاپنی الهام گرفته است، کنترل کنید؟ و چه کسی می‌تواند دو دنباله برای چنین اثری ارائه کند؟

بنابراین با اینکه یک بازی همچون SolSeraph کمتر تاثیرگذار بوده است، اما می‌توان همیشه مشتاق تجربه آثار بعدی تیم ACE بود. به طور مشخص واضح است که بخش ویرایش مرحله در بازی‌های آنلاین یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. اگر آنها بتوانند محدودیت‌های فنی بازی را رفع کنند، نمی‌توان زیاد تعجب کرد اگر این اثر تبدیل به یکی از محبوب‌ترین آثار جامعه گیم تبدیل شود.

بازی Rock of Ages 3: Make & Break اوایل سال ۲۰۲۰ برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامیپوتر عرضه خواهد شد. تریلر بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده و دریافت کنید.

دانلود از آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده