// شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

Zelda: Breath of the Wild به عنوان پرفروش ترین نسخه این مجموعه در آمریکا شناخته شد

به‌تازگی آمار جدیدی از فروش نسخه‌های مجموعه Zelda منتشر شده و نشان می‌دهد که Zelda: Breath of the Wild، پرفروش‌ترین نسخه از سری زلدا در آمریکا است.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در مارس ۲۰۱۷ به‌عنوان بازی روز عرضه نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود به‌نمایش بگذارد. همچنین این بازی از نظر فروش هم آمار قابل قبولی را به‌خود اختصاص داده است، اما سؤال این است که باتوجه‌به سایر نسخه‌های مجموعه The Legend of Zelda، این نسخه چه عملکردی را از خود به‌نمایش گذاشته است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، مت پیسکِتِلا، از تیم NPD، در حساب کاربری توییتر خود آمار جدیدی از فروش بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر کرده است. باتوجه‌به این آمار و صحبت‌های پیسکتلا، Breath of the Wild توانسته است به‌عنوان پرفروش‌ترین نسخه از مجموعه زلدا در آمریکا شناخته شود. این رتبه در گذشته در اختیار The Legend of Zelda: Twilight Princess بوده است.

همچنین مشخص شده است که تنها فروش عرضه اولیه هر بازی درنظر گرفته شده است. برای مثال فروش نسخه‌های ریمستر یا عرضه مجدد هر بازی در فروش اصلی لحاظ نشده است. نکته‌ی جالب فهرست این است که تنها دو نسخه Breath of the Wild و Twilight Princess در روز عرضه خود روی دو پلتفرم مجزا عرضه شده‌اند و همین مورد، به‌فروش آن‌ها کمک بسیاری کرده است. در ادامه می‌توانید فهرست پنج بازی پرفروش از مجموعه زلدا در آمریکا را مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

فروش زلدا


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده