نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۹

جدول فروش هفتگی انگلستان: دومین صدرنشینی متوالی Fire Emblem: Three Houses

در هفته منتهی به ۱۲ مرداد، بازی Fire Emblem: Three Houses توانست دومین صدرنشینی متوالی خود در جدول فروش هفتگی انگلستان را تجربه کند. 

به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان منتشر شده است که براساس آن، بازی Fire Emblem: Three Houses این هفته هم درست مثل هفته پیش، در صدر جدول فروش هفتگی انگلستان دیده می‌شود. نسخه جدید فایر امبلم هفته گذشته کارش را در رتبه نخست جدول آغاز کرد و این هفته هم این روند را ادامه داده است. در رتبه دوم جدول، شاهد صعود سه پله‌ای فیفا 19 هستیم که با در نظر داشتن انتشار نسخه جدید این مجموعه در مهر ماه، عملکرد جالبی برای آن به‌نظر می‌رسد. 

رتبه سوم جدول این هفته، درست مثل هفته گذشته در اختیار بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled قرار دارد و در رتبه چهارم هم Super Mario Maker 2 جایگاه هفته پیش خودش را تکرار کرده است. اما در رتبه پنجم، شاهد یک بازی ورزشی دیگر از الکترونیک آرتز یعنی Madden NFL 20 هستیم که توانسته در هفته اول انتشارش در این رتبه قرار بگیرد. رتبه شِشُم در اختیار بازی GTA V قرار دارد که توانسته یک پله هم نسبت به هفته گذشته صعود داشته باشد. در رتبه هفتم بازی Mario Kart 8 Deluxe با یک پله صعود قرار گرفته است و در رتبه هشتم هم شاهد Wolfenstein: Youngblood هستیم که پس از شروع کارش در جایگاه دوم در هفته گذشته، این هفته ۶ پله سقوط را تجربه کرده است. 

رتبه نهم جدول این هفته در اختیار بازی Super Smash Bros. Ultimate قرار دارد که توانسته با صعودی سه پله‌ای، مجددا به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته برگردد و در رتبه دهم هم بازی Minecraft قرار دارد که این اثر هم با یک پله صعود وارد جمع ۱۰ بازی پرفروش شده است. اما تغییرات جدول باعث خروج برخی آثار از جمع ۱۰ بازی پرفروش هم شده است؛ به طوریکه F1 2019 که هفته پیش در رتبه نهم بود، این هفته در جایگاه یازدهم دیده می‌شود. Red Dead Redemption 2 با پنج پله سقوط نسبت به هفته پیش در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفته است و Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order هم که هفته پیش در رتبه شِشُم قرار داشت، این هفته در جایگاه ۱۸‌ام دیده می‌شود. 

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۱۲ مرداد را مشاهده کنید:

رتبه فعلی

رتبه قبلینام بازینکته قابل ذکر
۱۱Fire Emblem: Three Housesتکرار رتبه هفته گذشته و دومین صدرنشینی متوالی
۲۵FIFA 19-
۳۳Crash Team Racing Nitro-Fueledتکرار رتبه هفته گذشته
۴۴Super Mario Maker 2تکرار رتبه هفته گذشته
۵-Madden NFL 20هفته اول انتشار
۶۷GTA V-
۷۸Mario Kart 8 Deluxe-
۸۲Wolfenstein: Youngblood-
۹۱۲Super Smash Bros. Ultimateبازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۱۰۱۱Minecraftبازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش

نظرات خود را در مورد جدول فروش این هفته با زومجی به اشتراک بگذارید. 


منبع UKIE
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده