نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱

تریلر جدیدی از بازی رومیزی Bloodborne منتشر شد

بازی رومیزی Bloodborne پیش از برگزاری کمپین خود در کیک‌استارتر با انتشار تریلری به شکارچیان برای بازگشت به شهر یارنام خوش‌آمد می‌گوید.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت Cool Mini or Not (یا به اختصار CMON) تریلر جدیدی را به منظور آمادگی برای شروع به کار کمپین کیک‌استارتر بازی رومیزی Bloodborne: The Board Game منتشر کرده است. این تریلر با ترکیب ویدیوهای مربوط‌به بازی Bloodborne و نمایش‌هایی سه‌بعدی از بازی رومیزی یاد شده تلاش می‌کند تا وفاداری سازندگان به بازی اصلی را نشان دهد. شما می‌توانید این تریلر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

دانلود از وب‌سایت آپارات

بازی رومیزی Bloodborne اثری مینیاتوری در سبک دانجن کرالر است که از مکانیزم دِک بیلدینگ (Deckbuilding) برای تسهیل پیشرفت کاراکتر که در بازی‌های استودیو فرام‌سافتور شاهدشان بودیم، استفاده می‌کند. در ابتدا هر بازیکن، کار را با دریافت یک دسته کارت عمومی مشابه آغاز می‌کند و به آهستگی کارت‌های جدیدی به دست می‌آورد که نحوه مبارزات‌شان در هر موقعیت را تغییر می‌دهد. این کارت‌های تازه در قالب کارت اسلحه‌ها و کارت ارتقاء مهارت به بازی اضافه می‌شوند. دراین‌میان، روش ارتقاء نیز برای بازیکنان بازی Bloodborne بسیار آشنا به نظر می‌رسد.

طراحان بازی Bloodborne: The Board Game تصمیم گرفتند که برای کاهش اثر شانس در این بازی از مکانیک ساخت کارت (Card-Building Mechanic) استفاده کنند. بسیاری از بازی‌های رومیزی دانجن کرالر از تاس برای مبارزات استفاده می‌کنند که این موضوع عنصر شانس را به بازی تزریق می‌کند. بازیکنان در بازی ویدیو گیمی Bloodborne هیچ‌گاه به خاطر شانس بازنده نمی‌شوند؛ بلکه بهای بی‌پروا بودن یا دست کم گرفتن دشمنان را می‌پردازند. با بهره‌ گرفتن از این سیستم کارتی، توسعه‌دهندگان امیدوار هستند تا بتوانند بازیکنان را در موقعیتی مشابه با بازی اصلی قرار دهند.  

شرکت Cool Mini or Not برای طراحی این بازی رومیزی به سراغ اشخاص با استعداد نظیر مایکل شینال (Michael Shinall) و اریک ام. لانگ (Eric M. Lang) رفته است. پیش از این شینال توسعه بازی Rum & Bones (یک بازی رومیزی در سبک موبا) و بازی Xenoshyft: Onslaught (یک بازی رومیزی که از مکانیسم دِک بیلدینگ در آن استفاده شده است) را بر عهده داشته است. در آن سو، لانگ تجربه کار روی بلاک‌باسترهایی نظیر بازی رومیزی Rising Sun و بازی رومیزی Blood Rage را در کارنامه دارد. افزون بر این، او سابقه کار روی بازی Bloodborne: The Card Game مربوط‌به سال ۲۰۱۶ را نیز دارد. بنابراین می‌توان گفت اگر در جهان کسانی باشند که بتوانند یک بازی رومیزی تمام و کمال از مجموعه محبوب بلادبورن بسازند، این دو نفر خواهند بود.

شایان ذکر است که کار کمپین کیک‌استاتر بازی رومیزی Bloodborne: The Board Game از امروز آغاز می‌شود. به هر صورت، شما می‌توانید به مانند همیشه نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده