// یکشنبه, ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

دموی بازی Super Dragon Ball Heroes: World Mission برای پی سی و سوییچ منتشر می‌شود

کمپانی باندای نامکو اعلام کرد که نسخه‌ی دموی بازی Super Dragon Ball Heroes: World Mission برای پی سی و سوییچ منتشر خواهد شد.

بازی Super Dragon Ball Heroes: World Mission که پیش‌تر در تاریخ ۵ ماه آوریل (۱۶ فروردین ماه) برای پی سی و نینتندو سوییچ منتشر شد، حال و طبق جدیدترین اخبار بازی و بر اساس گفته‌ی کمپانی باندای نامکو قرار است نسخه‌ی دموی رایگان آن نیز برای دو کنسول ذکر شده منتشر شود. نسخه‌ی دمو شامل بخش داستانی بازی، ماموریت‌های آموزشی به همراه Tutorial، تعدادی ماموریت مختص به نسخه‌ی دمو و یک حالت به نام Creation Mode خواهد بود.

علاوه نسخه‌ی دمو، به‌زودی یک به‌روزرسانی نیز برای این بازی منتشر می‌شود که در حال حاضر اطلاعاتی در مورد جزییات آن یا تاریخ انتشارش توسط کمپانی Bandai Namco اعلام نشده است. البته این آپدیت شامل تعدادی ماموریت جدید خواهد بود که برای کسانی که به این بازی علاقه‌مند هستند، خبر خوبی محسوب می‌شود. Super Dragon Ball Heroes یک بازی استراتژی کارتی است که شما را در دنیایی از کارت‌های غرق می‌کند که شامل ۱ هزار و یکصد و شصت کارت به همراه ۳۵۰ شخصیت متفاوت است.

بخش داستانی بازی در یک مکان به نام Hero Town جریان دارد که در آن یک بازی کارتی که بر اساس مجموعه‌ Dragon Ball ساخته شده نیز وجود دارد. شما در نقش یک شخصیت به نام Beat وارد بازی می‌شوید که ماموریت دارد تا از شهر Hero Town در مقابل موجودات شیطانی دفاع کند که از این بازی کارتی بیرون آمده‌اند. ماموریت وی به این شکل است که باید وارد این بازی کارتی شده و با شخصیت‌های قدیمی سری Dragon Ball متحد شده و به نبرد با آنان بپردازد.

اگر شما نیز این بازی را تجربه کرده‌اید، نظرات خود را در این باره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده