// پنجشنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵

تاریخ انتشار آپدیت Tidal Basin بازی The Division 2 اعلام شد

یوبیسافت اعلام کرده است که در تاریخ ۱۶ فروردین ماه آپدیت Tidal Basin بازی The Division 2 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی The Division 2 عرضه‌ی خوبی را تجربه کرد و توانست نظر بسیاری از منتقدان و کاربران را به‌خود جلب کند. بااین‌حال موردی که کاربران از تیم سازنده انتظار دارند، عرضه‌ی محتویات مختلف و پشتیبانی از بازی است. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی یوبیسافت (Ubisoft)، سازنده و ناشر بازی دیویژن 2، اعلام کرده است که ۱۶ فروردین ماه (پنج آوریل) آپدیت Tidal Basin به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

Tidal Basin هدفش بازیکنانی است که مامور خود را به‌سطح ۳۰ رسانده باشند. به‌عبارتی مامور شما باید Tier 4 باشد و امتیاز آیتم‌های‌تان هم حداقل ۴۵۰ باشد تا بتوانید به‌چالش‌های جدید Tidal Basin دسترسی پیدا کنید. همچنین این به‌روزرسانی به‌شما اجازه می‌دهد تا مامور خود را به Tier 5 برسانید و Stronghold جدیدی را به‌نام Black Tusk از بین ببرید. Tidal Basin اولین آپدیت بزرگ دیویژن 2 به‌حساب می‌آید و در تابستان هم Operation Dark Hours در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

درجریان بسته الحاقی Operation Dark Hours رِیدهای (Raid) هشت نفره به بازی اضافه خواهد شد و همچنین اپیزود داستانی جدیدی به‌نام D.C. Outskirts: Expeditions را شاهد هستیم. در فصل پاییز و زمستان هم بسته الحاقی‌های مشابهی برای کاربران The Division 2 درنظر گرفته شده است. تمامی این بسته‌های الحاقی و محتویات بازی رایگان هستند و اگر بازی اصلی را خریداری کنید، می‌توانید بسته‌های الحاقی را هم در زمان عرضه، به‌صورت رایگان تجربه کنید.

البته دیویژن 2 دارای Year One Pass است که ۴۰ دلار قیمت دارد و به‌شما اجازه می‌دهد تا هفت روز زودتر به اپیزودهای جدید بازی دسترسی داشته باشید. همچنین دسترسی فوری به Specializationهای جدید خواهید داشت. از دیگر مزیت‌های سیزن‌پس سال اول بازی هم می‌توان به هشت Classified Assignments اختصاصی و آیتم‌های تزئینی مخصوص برای کاراکترهای بازی اشاره کرد. نظر شما کاربران زومجی در مورد بازی The Division 2 چیست؟ آیا از تجربه‌ی آن راضی بوده‌اید؟


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده