نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱

جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Yoshi's Crafted World در هفته اول انتشار

Yoshi's Crafted World در هفته منتهی به ۱۰ فروردین، با پشت سر گذاشتن بازی‌هایی چون The Division 2 و سکیرو، صدرنشین جدول فروش هفتگی انگلستان شد. 

سایت چارت ترک به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان را منتشر کرده که براساس آن، Yoshi's Crafted World در هفته اول انتشارش توانسته در رتبه نخست جدول قرار بگیرد. Yoshi's Crafted World جدید‌ترین بازی نینتندو است که به‌صورت انحصاری برای کنسول سوییچ منتشر شده و توانست با پشت سر گذاشتن بازی‌های بزرگی چون دیویژن 2 یا Sekiro: Shadows Die Twice، صدرنشین هفته پیش، در رتبه اول قرار بگیرد. 

اما از رتبه اول که بگذریم، در جایگاه دوم به The Division 2 می‌رسیم که توانسته رتبه دوم هفته پیش خود را این هفته هم تکرار کند. در رتبه سوم هم سکیرو قرار دارد که صدر جدول را از دست داده و با دو پله سقوط در این جایگاه قرار گرفته است. فیفا 19، شبیه‌ساز فوتبال الکترونیک آرتز، این هفته با یک پله سقوط نسبت به هفته پیش در رتبه چهارم قرار گرفته است و در رتبه پنجم هم شاهد بازی Mario Kart 8 Deluxe هستیم که به نسبت هفته پیش یک پله صعود داشته است. یکی از بازی‌هایی که این هفته صعود نسبتا خوبی در جدول داشته، Far Cry New Dawn است که سه پله در رتبه‌بندی بالا آمده و در جایگاه شِشُم قرار گرفته است. 

Assassin

هفته پیش دو بازی راک‌استار یعنی GTA V و Red Dead Redemption 2 وضعیت خوبی در جدول داشتند و به‌ترتیب در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار گرفته بودند. بااین‌حال این هفته GTA V با سقوط هفت پله‌ای در جایگاه یازدهم دیده می‌شود و جایی در بین ۱۰ بازی پرفروش هفته ندارد و Red Dead Redemption 2 هم با دو پله سقوط در رتبه هفتم قرار گرفته است. رتبه هشتم جدول این هفته هم در اختیار بازی The Lego Movie 2 Videogame قرار دارد که یک پله سقوط داشته و در رتبه نهم شاهد یک بازی جدید دیگر یعنی ریمستر Assassin's Creed 3 هستیم. درنهایت جایگاه دهم جدول این هفته هم متعلق به بازی Forza Horizon 4 است که دو پله سقوط داشته است. 

این هفته جدا از نسخه جدید یوشی و ریمستر اسسینز کرید 3، چند بازی جدید دیگر هم داشتیم که البته رتبه‌های قابل‌توجهی به‌دست نیاوردند و برای مثال Generation Zero در رتبه ۱۹ قرار گرفته و اپیزود آخر The Walking Dead: The Final Season و Outward هم به‌ترتیب در رتبه‌های ۲۳ و ۲۴ دیده می‌شوند. 

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان را در هفته منتهی به ۱۰ فروردین (۳۰ مارس) مشاهده کنید:

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ - Yoshi's Crafted World هفته اول انتشار
۲ ۲ The Division 2 تکرار رتبه هفته قبل
۳ ۱ Sekiro: Shadows Die Twice از دست دادن صدر
۴ ۳ FIFA 19 -
۵ ۶ Mario Kart 8 Deluxe -
۶ ۹ Far Cry New Dawn -
۷ ۵ Red Dead Redemption 2 -
۸ ۷ The Lego Movie 2 Videogame -
۹ - Assassin's Creed III Remastered هفته اول انتشار
۱۰ ۸ Forza Horizon 4 -

نظرات خود را در مورد جدول فروش این هفته با زومجی به اشتراک بگذارید. 


منبع چارت ترک
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده