// شنبه, ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

بازی Brawlhalla میزبان شخصیت هایی از فیلم Hellboy خواهد بود

با اعلام کمپانی یوبی سافت به زودی تعداد چهار شخصیت از فیلم سینمایی Hellboy به بازی Brawlhalla اضافه خواهند شد.

بازی Brawlhalla، محصول استودیو Blue Mammoth Games در سال ۲۰۱۷ به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان به بازی‌های مبارزه‌ای قرار گرفت. در حالی که در ابتدای عرضه تعداد شخصیت‌های این بازی محدود بودند، اما با گذشت زمان کاراکتر‌های بیشتری به آن اضافه شدند که به واسطه این امر هم اکنون بیش از ۴۰ مبارز در بازی Brawlhalla حضور دارند. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، به دلیل همکاری کمپانی‌ Ubisoft (یوبی سافت) با کمپانی‌های Lionsgate (لاینزگیت) و Millennium Media (میلنیوم مدیا) برخی از شخصیت‌های فیلم Hellboy به کاراکتر‌های بازی مذکور می‌پیوندند.

چهار شخصیتی که از فیلم هل بوی به بازی Brawlhalla اضافه می‌شوند، عبارتند از: Hellboy ،Nimue ،Gruagach و Ben Daimio. هل بوی شیطانی است که توسط مرکز تحقیقات و دفاع از موجودات ماورالطبیعه (Bureau for Paranormal Research and Defense) برای محافظت از بشریت در برابر تهدید‌های غیر‌زمینی بزرگ شده است. بن دایمیو یکی دیگر از اعضای مرکز ذکر شده بوده که قادر است به جگوار تبدیل شود. نیموئه که با القابی همچون «ملکه خونین» و «بانوی دریاچه» نیز شناخته می‌شود، آنتاگونیست کمیک‌ها و فیلم Hellboy محسوب می‌شود. Gruagach در واقع یک جن با قدرت تغییر شکل است که در بدن یک گراز به دام افتاده است و به نیموئه خدمت می‌کند.

تاریخ اضافه شدن این شخصیت‌ها به بازی Brawlhalla از سوی کمپانی یوبی سافت اعلام نشده است، اما با توجه به اکران فیلم Hellboy در تاریخ ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) انتظار می‌رود در این زمان شخصیت‌های ذکر شده در دسترس قرار بگیرند. در این فیلم که کارگردانی آن را نیل مارشال بر عهده داشته است، هنرمندانی همچون دیوید هاربر (در نقش هل بوی)، میلا یوویچ (در نقش نیموئه)، ایان مک‌شین (در نقش ترور بروتنهولم)، ساشا لین (در نقش آلیس موناهان) و دنیل دای کیم (در نقش بن دایمیو) حضور دارند.

بازی Brawlhalla به صورت رایگان روی پلتفرم‌های پی سی، مک، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. 


منبع Twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده