// سه شنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲

دواین جانسون به رجی فیس ام به خاطر عملکرد موفقیت‌آمیزش تبریک گفت

بعد از اعلام بازنشستگی رجی فیس ام، مدیر عامل نینتندو آمریکا، دواین جانسون نیز به جمع طرفداران وی پیوست و بابت عملکرد فوق‌العاده‌‌اش به او تبریک گفت.

طرفداران نینتندو در سرتاسر دنیا هفته سخت و تلخی را سپری می‌کنند. رجی فیس ام، رئیس و مدیر عامل نینتندو در آمریکا، اعلام کرد که آوریل امسال بازنشسته خواهد شد و سمتش را به داگ بوزر، معاون ارشد کنونی فروش و بازاریابی شرکت می‌سپارد. طرفداران از گوشه و کنار اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نهایت تقدیرشان را به اشتراک گذاشتند و بابت عملکرد برجسته‌ رجی به او تبریک گفتند. حال این‌طور به نظر می‌‍رسد که یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود نیز به این جمع پیوسته است.

دواین جانسون (راک) از طریق توییتر به رجی بابت عملکرد خوبش تبریک گفت. مشخص نیست که این دو چگونه با یکدیگر ملاقات کردند، یا اصلاً ملاقاتی در کار بوده یا خیر. فقط می‌دانیم که راک از این پلتفرم برای اشاعه انرژی مثبت استفاده کرده و خوشبختانه بخشی از این انرژی به رجی منتقل شده است. می‌توانید توییت جانسون را در پایین مشاهده کنید.

تبریک بابت این عملکرد پربار و حماسی، رفیق. روی زندگی بسیاری تأثیر گذاشتی؛ از جمله خودم! ممنون بابت خلق شادی!

Dwayne Johnson (@TheRock) February 23, 2019

باید گفت که بازنشستگی رجی پس از ویدیوی تشکرش از طرفداران واقعاً تأثیر گذار بود. بسیاری از دَه-پانزده سال پیش بازی‌های نینتندو را تجربه کردند و رجی در تمام طول سفر همراهشان بود. هرباری که روی صحنه کنفرانس E3 می‌رفت توجه‌ همگان را به خودش جلب می‌کرد. از اولین حضورش در E3 2004 تاکنون هیچ وقت نمی‌توانستید حدس بزنید چه سورپرایزی برایتان دارد. اگرچه در ساخت همه بازی‌هایی که تجربه کردیم نقش نداشته، حضور پررنگش روی صحنه و خاطراتی که برایمان خلق کرده او را به چهره ماندگاری در صنعت بازی تبدیل می‌کند.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده